اخبار

Lomon رنگدانه های دی اکسید تیتانیم خود را در Middle East Coatings Show به نمایش گذاشت

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر Lomon Billions در نمایشگاه Middle East Coatings Show 2019 (MECS) که از 26 تا 28 ماه February در Dubai برگزار شد رنگدانه های دی اکسید تیتانیم خود را به نمایش گذاشت. به گفته Julie Reid مدیر بازاریابی Lomon این شرکت بطور پیوسته در حال بهبود کیفیت رنگدانه های دی اکسید تیتانیم LOMON و BILLIONS خود می باشد.

 رنگدانه LOMON R-996 برای پوشش های داخلی و خارجی استفاده می شود و مورد تایید بسیاری از شرکت های رنگسازی در سرتاسر جهان بوده است.

رنگدانه BILLIONS TR52 بطور ویژه برای جوهر های چاپ مناسب است. رنگدانه BILLIONS BLR-895 اخیرا توسعه داده شده است. BLR-895 به روش کلراید تولید شده است. این رنگدانه دارای پوشش و براقیت بالا و قابلیت دیسپرس شدن عالی می باشد. این رنگدانه جدید ته فام آبی رنگ تمیزی ایجاد می کند و برای محدوده گسترده ای از پوشش های ساختمانی و صنعتی مناسب می باشد. تست های انجام شده نشان می دهد رنگدانه BLR-895 در مقایسه با سایر تیتان های کلراید رقیب دارای فام سفید درخشان تر و آبی تر می باشد.

این رنگدانه به آسانی و به سرعت در فرمولاسیون پوشش ها دیسپرس می شود و دارای کیفیت بالایی می باشد. این رنگدانه جدید بوسیله بسیاری از تولیدکنندگان پوشش ها مورد تایید قرار گرفته و استفاده می شود. Lomon Billions دارای بیش از 30 سال سابقه در تولید دی اکسید تیتانیم می باشد. این شرکت چهارمین تولیدکننده بزرگ دی اکسید تیتانیم در جهان و بزرگترین تولید کننده دی اکسید تیتانیم در آسیا می باشد. هیات مدیره این شرکت در سال گذشته سرمایه گذاری 285 میلیون دلاری در واحد کلراید واقع در Jiaozuo, Henan را تصویب کردند. دو خط جدید تولید دی اکسید تیتانیم کلراید در حال ساخت می باشد که ظرفیت تولید سالانه دی اکسید تیتانیم کلراید را حدود 200000 تن افزایش خواهد داد. تولید تجاری این دو خط در سال 2019 آغاز خواهد شد.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا