اخبار

HMG Paints پوشش پلی اورتان جدیدی برای خودروها معرفی کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر Acrythane 4G یک پوشش اکریلیک پلی اورتان با جامد بالا و براقیت بالا می باشد که برای برآورده کردن نیازمندی های سختگیرانه بازار پوشش های خودرویی توسعه داده شده است.

Acrythane 4G برای OEM و رنگ های تعمیری ایده آل می باشد و دارای تعادل بهینه بین سخت شدن سریع و طول عمر مفید اختلاط (pot life) طولانی می باشد. خشک شدن بسیار سریع آن در محیط باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود. این محصول براقیت بالا ، ظاهر زیبا و دوام عالی ایجاد می کند و بر روی محدوده گسترده ای از پرایمر های HMG قابل اعمال است. Acrythane 4G دارای خواص بهبود یافته نسبت به سامانه های متداول می باشد. Acrythane 4G برخلاف محصولات متداول نیازی به flash-off time ندارد. بنابراین علاوه بر صرفه جویی در زمان باعث صرفه جویی در انرژی و مواد نیز می شود.

این محصول بازخورد های خوبی از مشتریان دریافت کرده است و مورد رضایت آنها واقع شده است. از این مشتریان می توان به Enniscorthy Autobody Ltd اشاره نمود. Acrythane 4G با قوانین VOC و REACH مطابقت دارد. این محصول هم بصورت شفاف پوشه و هم بصورت پوشش رویه رنگی در دسترس می باشد. با استفاده از سامانه تینت UNIT LITE ، محصول Acrythane 4G را می توان در محدوده گسترده ای از فام ها شامل RAL ، BS و Commercial Vehicle Standards عرضه نمود. Acrythane 4G را می توان با اسپری متداول و اسپری HVLP اعمال نمود. پوشش آن برای ضخامت خشک 50 میکرون 9.3 مترمربع بر لیتر می باشد. آماده سازی آن ساده بوده و شستشو با حلال یا shot blasting کافی می باشد.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا