اخبار

Geise nhofer از KraussMaffei: بازارهای اروپایی در آخر بانک ها را مجبور به همکاری با ایران می کنند

بسپار می نویسد، Geise:nhofer، مسوول فروش بین المللی شرکت Krauss Maffei در گفتگو با بسپار می گفت: من اکنون نزدیک به 15 سال است که در بازار ایران حضور دارم. بازار ایران بسیار قوی و نوآور بوده است. ما از 15 سال پیش ماشین آلات زیادی را به ایران وارد کرده ­ایم. بازار ایران بسیار باز و قوی است. ما نوآوری های جدید بسیاری به ایران وارد کرده ایم. شرکت Krauss Maffei بسیار نوآور است. تلاش ما همیشه بر استفاده ی هرچه بیشتر از نوآوری ها در تولید ماشین آلات خود بوده است. با شرکت امسال ما در ایران پلاست این نوآوری ها در عرصه ی رانشگرهای مربوط به تولید لوله خصوصا در لوله های چند لایه بیشتر بوده است.
این دوره ی برگزاری نمایشگاه ایران پلاست، دومین دوره ی بعد از تحریم ها است که ما در آن شرکت می کنیم. پیش از اعمال تحریم ها ما مرتبا در این نمایشگاه شرکت می کردیم. پس از اعمال این تحریم ها شرایط برای حضور ما مهیا نبود و پس از رفع آن ها مجددا موفق شدیم حضور موثری را در ایران پلاست داشته باشیم. چیزی که من تا بحال از این نمایشگاه برداشت کرده ام این است که علاقه ی بسیار زیادی برای خرید محصولات ما در بین مشتریان ایرانی وجود دارد. ما جلسات خوبی با افراد علاقمند داشته ایم. مساله ای که وجود دارد مشکل پرداخت در ایران است. با وجود از بین رفتن تحریم ها ولی هنوز برخی از بانک ها زیر بار جابجایی پول با ایران نمی شوند. به نظر من بازارهای اروپایی همچون آلمان و ایتالیا در آخر این بانک ها را مجبور به همکاری خواهند کرد. ما تمام تلاش خود را کرده ایم و زمان زیادی هم به این مساله اختصاص داده ایم. 

(ادامه  دارد …)

متن کامل این مصاحبه را در شماره 181ام ماهنامه بسپار که در مهر ماه منتشر شده است بخوانید. 

 در صورت تمایل به دریافت نسخه نمونه رایگان و یا دریافت اشتراک با شماره های 02177523553 و 02177533158 داخلی 3 سرکارخانم ارشاد تماس بگیرید. امکان اشتراک آنلاین بر روی صفحه اصلی همین سایت وجود دارد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا