اخبار

Evonik  راه اندازی کرد: خط تولید کواکستروژن فیلم های PMMA چند لایه

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر  در جهت تکمیل هرچه بیشتر واحدهای تولیدی، شرکت Evonik به صورت رسمی واحد تولیدی هم رانشگری فیلم های تخت PMMA را راه اندازی نمود. در حال حاضر مشتریان اولین نمونه های تولیدی خود را دریافت می نمایند.گفته می شود این فیلم ها اولین فیلم های PMMAدر دسترس در این ابعاد هستند.

در واحدی تولیدی واقع در Weiterstadt در ۲۰ کیلومتری جنوب فرانکفورت کشور آلمان، این شرکت در حال تولید فیلم هایی با عرض ۲۷۰۰ میلی متر است. این شرکت با راه اندازی این واحد تولیدی و یک سرمایه گذاری میلیون دلاری، شغل های زیادی را ایجاد کرده است.

به گفته ی Michael Enders مسئول کسب و کار فیلم در بخش محصولات اکریلیکی: سرمایه گذاری انجام شده برای تولید فیلم های PMMA طی یک برنامه ی گسترش سیستماتیک صورت گرفته است. ایجاد این واحد تولیدی جدید این امکان را به ما می دهد تا محدوده ی کاربردهای جدیدی را برای مشتریان خود ایجاد کرده و ورق های خاص مطابق با درخواست مشتری تولید کنیم.

فیلم های PMMA در تجهیزات مورد نیاز میکروسیالات (Microfluidic devices)، در پروفیل های پنجره ای و صنعت گرافیک به وفور مورد استفاده قرار می گیرد. این محدوده ی کاربردی نیز از راه اندازی این واحد تولیدی جدید سود خواهند برد. به طور کلی نیاز به فیلم و ورق های PMMA به صورت نمایی در سراسر جهان رو به رشد نهاده است.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا