اخبار

Battenfeld و Cincinnati زیر یک سقف با یک نام!

9 آوریل 2010 شرکتهای Battenfeld Extrusionstechnik و Cincinnati Extrusion و B+C Extrusion Systems (Foshan) Ltd. به توافق رسیدند از تمام توان خود برای معرفی هرچه بهتر نام تجاری مشترک خود یعنی battenfeld-cincinnati استفاده کنند تا به این ترتیب همگان شاهد ظهور بزرگترین تولیدکننده خطوط اکستروژن در زمینه تولید لوله، پروفیل، فیلم و ورق باشند. سه قاره میزبان کارخانه های تولیدکننده محصولات battenfeld-cincinnati می باشند.
در این راستا، این شرکت سه بخش مجزا برای خود تاسیس کرده است. هدف از تاسیس این سه بخش ، ایجاد انعطاف پذیری در جهت گیریهای شرکت و امکان تغییر سمت و سوی آن بر اساس نیاز مشتری عنوان شده است. در این سه بخش سعی شده تا سلایق تمام مشتریان در تولید محصولات در نظر گرفته شود و همچنین با کمک دانش فنی پیشرفته و تجربه 120 ساله در زمینه تولید خطوط اکستروژن، سفارشات مشتریان به نحو مناسبی تحویل داده شود. مدیریت بخش سازمانی بر عهده Rainer Kottmeier می باشد. در این بخش نیازها و سوالات مشتریان مورد توجه قرار می گیرد تا بر اساس آن محصولات مورد پسند آنها طراحی و تولید گردد.
بخش زیربنایی که مدیریت آن بر عهده Walter Hader است از یک تیم زبده تشکیل شده است. وظیفه این تیم تماس با سایر شرکتها و سوال از آنها در زمینه مشکلات موجود بر سر راه شبکه های انتقال و توزیع آب و گاز می باشد تا بتوان از این طریق طراحی های جدیدی برای لوله های پلاستیکی اعمال کرد. بخش بسته بندی این شرکت با مدیریت دکتر Henning Stieglitz به دنبال ارائه راهکارهای جدید در زمینه تولید هرچه بهتر محصولات مرتبط با صنعت بسته بندی از قبیل فیلمهای شکل دهی حرارتی شده برای بسته بندی محصولات غذایی است.
برخورداری از 5 مرکز تولیدی در سه قاره جهان توانسته وجهه بین المللی خوبی برای battenfeld-cincinnati ایجاد کند. همچنین وجود مراکز فروش بی شمار آن در اقصی نقاط دنیا این شرکت عظیم را قادر ساخته تا خدمات قابل توجهی به تمام مشتریان در سراسر جهان ارایه کند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا