اخبار

25 سال فعالیت، سه سال سکوت و حالا آغازی دوباره

بسپار می نویسد، در مصاحبه با آلفرد منهارت، مدیر فروش شرکت آلمانی Reifenhauserتولید کننده تجهیزات فیلم دمشی در صنعت بسته بندی، در خصوص هدف از حضور در همایش اظهار داشت: مزایای زیادی برای حضور در ایران وجود دارد به خاطر اتفاقاتی که دارد می افتد. روابط تجاری با ایران به وضعیت تازه ای دارد می رسد. از یک سال پیش با رفع موانع فرصت های خوبی در بازار ایران ایجاد شده است.

 

ما برای 25 سال در ایران نمایندگی داشته ایم که در 3 سال اخیر سکوت کرده بودند اما حالا با بهبود شرایط برای تامین تجهیزات با کیفیت در اینجا حضور پیدا کردیم.
وی افزود: بازار ایران پتانسیل عظیمی دارد. باید اشتغال زایی کنیم. برای همین سازندگان ماشین آلات آلمانی در ایران شرکایی دارند. 

وی در خصوص کسب مجدد بازار ایران از شرکت های چینی افزود: فکر می کنم صنعت ایران ارزش کیفیت و تکنولوژی آلمان را می داند و به آن اعتماد دارد. قیمت تنها معیار نیست. با رفع تحریم ها فرصت خوبی برای سرمایه گذاری وجود دارد. اگر شما تجهیزات آلمانی را بخرید، فقط یکبار پول پرداخت می کنید، در حالی که ماشین آلات چینی قابل اعتماد نیستند و طول عمر زیادی ندارند. در دراز مدت هزینه ی ماشین آلات آلمانی برمی گردد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا