اخبار

پورقاضی به معاون وزیر صنعت نامه نوشت/ خسروتاج از اسفهبدی خواست برای ایران پلاست زمان مناسبی تدارک ببیند

بسپار می نویسد، رییس کمیسیون صنعت و معدن اتاق بازرگانی، صنایع، معاون و کشارزی تهران، مهندس مهدی پورقاضی در نامه ای خطاب به معاون وزیر صنعت وی را در جریان ماجرای ایران پلاست قرار داد. پیرو این نامه خسروتاج در یادداشتی از مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه ها خواست تا در جلسه ای با پورقاضی و نمایندگان تشکل ها زمان مناسبی برای نمایشگاه ایران پلاست تدارک دیده شود.

در نامه مهدی پورقاضی آمده است:

جناب آقای مجتبی خسرو تاج
معاون محترم وزارت صنعت،معدن تجارت
عضو محترم هیات نمایندگان اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی
باسلام
احتراما همانطور که حضورا به عرض رسید، نمایشگاه بین المللی ایران پلاست در تمام دوره های اخیر در اوایل پاییز برگزار شده است. متاسفانه برای نمایشگاه ایران پلاست 2016 سازمان نمایشگاه ها زمان فرورین ماه را انتخاب نموده است. این زمان از نظر انجمن های صنایع پایین دست ( حدود 8 انجمن مختلف) زمان نامناسبی ارزیابی شد. زیرا اولا نزدیک به نمایشگاه بزرگ چاینا پلاست می باشد و ثانیا هفته های فروردین از نقطه نظر بازدیدکنندگان ایرانی زمان مناسبی نمی باشد. لذا تقاضا دارد ترتیبی اتخاذ شود که زمان نمایشگاه به همان زمان سنتی خود یعنی اوایل پاییز برگردد. مد ایران تشکل های صنعتی آمادگی دارند که سر زمان دیگری که سازمان نمایشگاه ها هم آمادگی داشته باشند به توافق برسند.
همکاری سازمان نمایشگاه مورد امتنان خواهد بود.
با تقدیم و احترامات
مهدی پور قاضی
رییس کمیسون صنعت و معدن

آقای خسروتاج پیرو این نامه نگاشته است:
جناب آقای اسفهبدی
مدیرعامل محترم شرکت سهامی نمایشگاه ها
با سلام
پیرو مذاکره تلفنی خواهشمند است در نشستی با جناب آقای پورقاضی و نمایندگان تشکل ها زمان مناسبی برای این نمایشگاه تدارک دیده شود. نمایشگاه مهمی است و توجه به نظر تشکل ها ضروری است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا