اخبار

نمایشگاه پلاستیک و بسته بندی های پلیمری در ابوظبی

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار می نویسد، نمایشگاه پلاستیک ها و بسته بندی های پلیمری از یکم تا سوم فوریه سال 2016 (12 تا 14 بهمن ماه) در مرکز نمایشگاهی بین المللی ابوظبی (ADNEC) با حضور مشارکت کنندگان فعال در صنعت و کارشناسان این حوزه برگزار خواهد شد.  

این نمایشگاه فرصتی مناسب محسوب شده چراکه سمینارها و کارگاه های آموزشی رایگانی نیز در آن برگزار می شود. نمایشگاه GPPS  با گرد هم آوردن بیش از هزاران نفر از تامین کنندگان و خریداران دنیای بسته بندی پلیمری، خط مشی یگانه ای برای کلیه ی کشورها را در زیر یک سقف فراهم خواهد کرد. این نمایشگاه از حمایت سازمان جهانی بسته بندی یا WPO برخوردار بوده به همین دلیل امکان به اشتراک گذاری دانش و جذب بازار در مقیاسی جهانی در این نمایشگاه وجود دارد.

کلیه ی اطلاعات مربوط برای علاقمندان جهت شرکت در این نمایشگاه در http://www.gpps.ae موجود است. این اطلاعات شامل سخنرانان کلیدی، حمایت کنندگان نمایشگاه، هتل های موجود جهت اقامت، برنامه های کنفرانس ها و سخنرانی ها، نام شرکت کنندگان در نمایشگاه و … موجود است. به علاوه، امکان ثبت نام برای افراد مختلف با قصد شرکت، بازدید، حمایت http:و … موجود است.

این نمایشگاه شامل بخش های مجزا بسته به فعالیت هریک از شرکت کنندگان می باشد. این بخش ها شامل تجهیزات و ماشین آلات مربوط به بسته بندی، اجزای مختلف فرمول بندی بسته بندی، چاپ روی بسته بندی ها، خدمات بسته بندی های پلاستیکی، بسپارها و انواع مواد دیگر و اجزای فرعی بسته بندی می باشد. 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا