اخبار

نخستین قدم در راه تشکیل انجمن صنایع همگن مستربچ

به گزارش خبرنگار بسپار، روز گذشته و به همت آقای ملکوتی، شرکت مستربچ ایرکو (کوربی)، جلسه ای با حضور آقایان شایسته از شرکت رنگدانه سیرجان، پیروزفر از شرکت ظریف مصور، ریاضی گور، شرکت کاوش پلیمر البرز، گودرزی، کاظمی از پارس مستربچ، کاویانی از شرکت کیمیا جاوید، فتح الهی از شرکت پویا پلیمر و آقای گنجی از ایران مستربچ تشکیل گردید.
اهم مواردی که در دستور کار بعدی این نشست قرار گرفت عبارت بودند از: 1-اعتراض به تعرفه گمرکی چهار درصدی برای برخی از اقلام وارداتی همچون کربنات کلسیم که به اعتقاد جمع می باید تعرفه 40 درصدی در مورد آن اعمال گردد. 2-نوشتن نامه اعتراضی از سوی شرکت کنندگان در این نشست حداکثر تا تاریخ بیست و سوم تیرماه به ریاست دفتر صنایع غیر فلزی وزارت صنایع در ارتباط با وضع نادرست تعرفه های گمرکی مستربچ و عملکرد ضعیف آزمایشگاه گمرک در تشخیص نادرست مواد وارداتی با اعتقاد به اینکه ادامه این وضعیت به طور حتم به تعطیلی واحدهای تولیدی مستربچ خواهد انجامید.
3-تشکیل جلسات منظم و مستمر تولیدکنندگان مستربچ در جهت همگرایی و یکی شدن برای دفاع از حقوق تولیدکنندگان این صنف و 4-تشکیل انجمن صنایع همگن مستربچ و دعوت از اشخاص با نفوذ برای ملحق شدن به انجمن تولیدکنندگان مستربچ.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا