اخبار

شرکت های ایرانی فعال در نانوفناوری در نمایشگاه بین‌المللی کره

بسپار می نویسد، همزمان با برگزاری نمایشگاه ‌فناوری‌ نانو کره (Nano Korea 2016) و برگزاری برنامه Iran day، محصولات شرکت‌های دانش بنیان فعال در حوزه نانو فناوری معرفی شد.

به گزارش ایسنا، نمایشگاه ‌فناوری‌ نانو کره (Nano Korea 2016) به عنوان رویدادی پیشرو و تخصصی در حوزه  فناوری‌نانو در روزهای ۲۳ تا ۲۵ تیرماه سال جاری در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی کینتکس کره‌ جنوبی برگزار شد.

ستاد توسعه فناوری‌ نانو و چند شرکت فعال در حوزه محصولات مبتنی بر فناوری‌ نانو نیز در راستای معرفی، عرضه و ایجاد بازار محصولات پیشرفته ایرانی و همچنین رصد آخرین تحولات فناوری نانو در این نمایشگاه شرکت‌ کردند.

در غرفه ایران شرکت‌های «پوشش‌های نانوساختار»، «پیام‌آوران نانوفناوری فردانگر»، «آرتاش کامپوزیت» و «نانوپوشش فلز» به معرفی فناوری‌ها و محصولات  خود پرداختند و سایر محصولات نانویی ساخت ایران نیز معرفی شد.

همچنین در روز دوم این نمایشگاه، برنامه Iran day به منظور معرفی فناوری‌ها و محصولات ایرانی برگزار شد. در این برنامه علاوه بر معرفی ستاد توسعه فناوری نانو، نمایندگانی از 6 شرکت ایرانی به معرفی فناوری‌ها و محصولات خود پرداختند.

در این رویداد شرکت اکسیر نانوسینا محصولات دارویی، شرکت زیست‌ سپر انسانی شیوا پانسمان داربست دوبعدی، شرکت پیام‌آوران نانوفناوری فردانگر فناوری‌های حوزه تصفیه آب، شرکت نانوپوشش فلز فناوری‌های حوزه نانوسیالات، شرکت آریا پلیمر پیشگام فناوری‌های نانوافزودنی پلیمرها و شرکت آرتاش کامپوزیت، فناوری نانوکامپوزیت‌های سرامیکی را برای صنعتگران، کارگزاران و سرمایه‌گذاران کره ای معرفی کردند.

در نمایشگاه ‌فناوری‌نانو کره (Nano Korea 2016)، ۴۲۰ شرکت از ۱۵کشور دنیا مهمترین  فناوری‌ها و  محصولات کاربردی خود را به منظور خلق دامنه وسیعی از تجارت فناورانه به نمایش گذاشتند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا