اخبار

تولید اتصالات سیستم سوخت رسانی در هوراند پلاستیک

بسپار/ ایران پلیمر  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: نگاه مسئولان برای سرمایه گذاری باید در مناطق محروم کشور باشد تا موجبات توسعه و پیشرفت در این مناطق نیز مهیا شود.

صابر پرنیان در آیین افتتاحیه تولید اتصالات سیستم سوخت رسانی خودرو در شهرستان کلیبر، نیروی انسانی را ثروت یک منطقه برشمرد و گفت: با وجود ثروت نیروی انسانی است که منطقه به پیشرفت و توسعه می رسد و شهرستان کلیبر نیز از این ثروت غنی بوده و از سرمایه گذاران بخش خصوصی تقاضا داریم به این شهرستان توجه ویژه کنند.

پرنیان گفت: در آذربایجان شرقی برای حمایت از کسب و کارهای خرد و کلان اقدامات اساسی صورت گرفته که اکنون ۲۶ مگا پروژه در این راستا در حال اجراست که با تشکیل زنجیره‌ای در آینده نزدیک موجب اتفاقات بزرگ در استان خواهند شد.

وی افزود: آذربایجان شرقی در صنعت خودروسازی تجاری مقام اول کشوری و در قطعه سازی قطب کشور می باشد و با توجه به وجود ظرفیت‌ها و نیروهای انسانی همچنان برای توسعه حرکت خواهد کرد و افتتاح تولید اتصالات سیستم سوخت رسانی خودرو در مجموعه شرکت تولیدی هوراند ‌ پلاستیک کلیبر آن هم در منطقه صفر مرزی ایران و شکست انحصار در این حوزه یک افتخار بزرگ برای استان و منطقه می باشد که امیدواریم این موفقیت‌ها را با همکاری مسئولان، مردم و سرمایه گذاران بخش خصوصی بیشتر و بیشتر در این مناطق شاهد باشیم.

میر حسین بهادری هم شرکت تولیدی هوراند پلاستیک را باعث خیر و برکت برای منطقه عنوان کرد و گفت: این شرکت با گذشت ۱۲ سال از تاسیس که به عنوان تولید کننده بطری بود هم اکنون به ظرفیت بزرگی در تولید قطعات خودرویی که از نیازهای اصلی خودروسازان کشور است تبدیل شده و امیدواریم همچنان با توسعه و پیشرفت یکی از مولفه‌های مهم تولید در استان و حتی کشور تبدیل شود.

وی با اشاره به اشتغال ۱۲۰ نفر از جوانان بومی این منطقه در شرکت تولیدی هوراند پلاستیک گفت: با افتتاح قسمت اتصالات سیستم سوخت رسانی خودرو ظرفیت ۱۵۰ نفر افزایش و در آینده نیز با گسترش این مجموعه جوانان بومی بیشتری در این شرکت به تولید و اشتغال خواهند پرداخت و چرخ تولید و صنعت همچنان در این شهرستان به گردش در خواهد آمد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا