اخبار

بیانیه دوم منتخبین تشکل ها: در ایران پلاست فروردین ماه شرکت نمی کنیم

بسپار می نویسد، نمایندگان منتخب تشکل های صنفی و صنعت پلاستیک با صدور بیانیه شماره 2 در خصوص ایران پلاست (فروردین ماه) اعلام موضع قطعی کردند. در این بیانیه آمده است:

نظر به تلاش و پیگیری های بی وقفه ومكاتبات ومذاكرات متعدد وبسيار زياد با مسولين مربوطه اعم از وزير محترم صنعت ,معدن و تجارت ،مدير عامل شرکت ملی صنايع پتروشيمي ، مدير عامل شرکت سهامی نمايشگاههای بین المللی تهران، معاونين مربوطه آنان ،و رايزني هاي مختلف انجام شده در مدت نزدیک به دو ماه اخیر در خصوص امکان سنجی تثبیت تاریخ نمایشگاه ایران پلاست در مهرماه به دلیل اعتبار بخشی بین المللی به آن، و یا دست کم تغییر زمان غیر کارشناسانه ی اعلام شده از فروردین ماه به هر زمان مناسب دیگر، متاسفانه هیچیک از راهکارهای پیش گرفته شده، موثر نیفتاد و به نتیجه نرسید.

اراده دارنده مجوز برگزاری نمایشگاه (شرکت ملی صنایع پتروشیمی) به دلایلی که تا امروز برای نمایندگان منتخب تشکل ها نامعلوم است، اصرار بر برگزاری نمایشگاه در فروردین ماه است که در آن اصولا نه تنها منافع قاطبه ی مشارکت کنندگان ایرانی دیده نشده، بلکه مغایر و در ضدیت با آن تعریف شده است. پس از مشاهده عدم صداقت و تناقض گويي فيمابين مديران شركت سهامی نمايشگاه های بین المللی تهران و شركت ملي صنایع پتروشيمي، و به بازي گرفتن تشكل هاي صنعت پلاستيك ، متفقا تصميم گرفته و اعلام مي داريم که هیچ یک از تشکل های صنعت پلیمر و رسانه های تخصصی همسو، در ایران پلاست دهم شرکت نخواهند کرد.

بدیهی است متعاقب این بیانیه، تمامی ارکان این صنعت از همه ابزارهای قانونی ممکن، برای رساندن صدای واحد خود به تصمیم سازان ارشد کشور استفاده خواهند کرد.
امیدواریم که واژه “ایران” در نام نمایشگاه هدف و اولویت نخست همگان باشد.

نمايندگان منتخب تشكل هاي صنفی و صنعتی پلاستيك ایران

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا