اخبار

بسته خاص بیمه‌ای برای صنایع کوچک معرفی شد

بسپار می نویسد، معاون سازمان صنايع كوچک و شهرک‌های صنعتی از رونمايی بسته بيمه خاص صنايع كوچک خبرداد وگفت: نظر به اهميت حمايت همه جانبه از صنايع كوچک و توجه به حداقل رساندن ريسک، بیمه خاص صنایع کوچک اجرایی می‌شود.
به گزارش مهر، غلامرضا سلیمانی گفت: از آنجايي كه صنايع كوچك كشور عمدتا توان مالي كافي براي خريد بيمه مناسب و پوشش خطرات احتمالي خود ندارند، سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران به عنوان متولي امور صنايع كوچك كشور تصميم گرفت با همكاري شركت بيمه ايران، بيمه خاص صنايع كوچك را با قيمت ارزان و درنظر گرفتن ويژگي ها و نيازهاي صنايع كوچك، براي تسهيل توليد ازطريق افزايش ضريب امنيت و كاهش ريسك صنايع كوچك طراحي و عرضه نمايد.

معاون سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی افزود: صنايع كوچك كشور با استفاده از اين بيمه، با ريسك كمتر و ضريب امنيت بالاتري در فرآيندهاي توليد و توزيع محصولات خود فعاليت مي نمايند.

وی از جمله مزاياي اين بيمه خاص را ایجاد پوشش درمان تکمیلی کارکنان صنایع کوچک كشور توسط شرکت بیمه ایران که طرف قرارداد قریب به حداکثری واحد های درمانی خصوصی و عمومی سراسر کشور است، عنوان و تصریح كرد: بزرگترین شرکت بیمهای کشور با بالاترين سهم نگهداری ریسک، به عنوان بیمه گر در ارزیابی، صدور بیمه نامه و پرداخت خسارت به عنوان پشتوانه صنایع کوچک كشور متولي اجراي اين بيمه خاص شده است.

سليماني تدوین و طراحی بیمه نامه جامع با حدا قل نرخ و شرایط به جای انواع بیمه نامه های مختلف و متعدد به منظور دسترسی صاحبان صنایع و رفع دغدغه های آنان در خصوص پوششهای تخصصی مورد نیاز را از ديگر مزيت هاي اين بيمه برشمرد و خاطر نشان كرد: با ايجاد کلینیک ریسک و راهکارهای حذف و یا کنترل ریسک قبل از وقوع هرگونه حادثه، زمينه بهبود و ایجاد امنیت و آرامش براي صنايع كوچك فراهم خواهدشد.

وي در ادامه خاطر نشان كرد: پوشش بیمه اعتباری جهت واحد های صنعتی كوچك به منظور فروش محصولات تولیدی و رفع دغدغه عدم وصول مطالبات در بسته حمایتی صنایع كوچك ايجادشده است اين درحالي است كه تاکنون ارائه این پوشش از بخش صنعت دریغ شده بود .

معاون صنايع كوچك سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران با اشاره به استقرار واحد ارائه کننده خدمات و مشاوره بیمه ای در کلیه شهرکهای صنعتی كشور جهت دسترسی آسان و دریافت خدمات بیمه ای در محل گفت: در راستای حمایت از صنایع کوچک كشور و باتوجه به جامعیت بیمه گذاران مستقر در واحد های صنعتی، کاهش میزان حق بیمه و ارائه تسهیلات بیمه ای از نکات برجسته بسته بیمه ای خاص صنايع كوچك است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا