اخبار

افتتاحیه مرکز جدید تحقیق و توسعه بزرگترین اکسترودر ساز ایتالیا، شرکت BANDERA

بسپار می نویسد، باندرا بزرگ ترین شرکت ایتالیایی در صنعت اکستروژن پلاستیک و یکی از پیشتازان بین المللی در این عرصه می باشد. شرکت باندرا از سال 1947 در صنعت پلاستیک فعال بوده و هم اکنون بر روی تولید خطوط فیلم دمشی و خطوط فیلم و ورق با دای تخت متمرکز است.
شرکت Bandera مقارن با نمایشگاه Plast2015 و EXPO به معرفی مرکز تحقیق و توسعه خود به صنعتگران جهان پرداخت. حضار از نقاط مختلف دنیا در تاریخ 8 می در بوستو آرسیتزیو برای شرکت در این رویداد مهم صنعت پلاستیک به هم پیوستند.
رییس ایالت لومباردی، آقای روبرتو مارونی، بخشدار منطقه وارزه آقای جورجیو زانزی، شهردار بوستو آرسیتزیو آقای جیان لوییجی فاریولی به همراه مالکان شرکت ، آقای پیرو و فرانکو باندرا و نماینده کارکنان روبان افتتاح دپارتمان جدید را بریدند.
شرکت باندرا منطقه ای با وسعت 3000 مترمربع را به بخش تحقیق و توسعه اختصاص داده است که شامل ساختمانی برای میزبانی از میهمانان و برای برگزاری کارگاه و بازدید عمومی می باشد.
4 میلیون یورو سرمایه گذاری، بیش از 70 میلیون یورو درآمد در سال 2014، روند رو به رشد سالانه 5% برای دوره 2015-2017، 90% از حجم کسب و کار تثبیت شده در بازار جهانی ، 170 کارمند و نرخ اشتغال در حال رشد، این ها اعداد معنا داری در مورد شرکت باندرا می باشند که به شدت متمرکز بر پژوهش مستمر فنی و توسعه راه حل های جدید و قدردانی از ارزش سرمایه انسانی می باشد.
مشتریان از نقاط مختلف دنیا می توانند از دپارتمان تحقیق و توسعه باندرا به عنوان مرکز تکنولوژی برتر ساخت ایتالیا بازدید به عمل بیاورند.

در مرکز جدید تحقیق و توسعه شرکت باندرا خطوط زیر نمایش داده می شوند:
• یک خط کو-اکستروژن 7 لایه بادی (Blown Film) برای کاربرد ترمو-لامینیشن و همچنین برای بسته بندی های غذایی نفوذناپذیر (Barrier)
• دو خط مجهز به تکنولوژی دای تخت برای تولید فیلم سخت یا نیمه فوم شده PET، PLA و PP برای کاربرد بسته بندی های ترموفرمینگ و صنعت Form-Fill-Seal
با احداث این دپارتمان، شرکت باندرا خود را به عنوان یک مرکز اکستروژن برتر در سرتاسر اروپا به اثبات رسانید که با تمرکز بر روی تحقیق برای ایده های بسیار خلاقانه سبب توسعه کاربردهای جدید و پیشرفت فنی در فرآیند پلاستیک می شود .

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا