اخبار

Sigma کاربرد جدید نرم افزار مدل سازی خود را معرفی کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر شرکت آلمانی SIGMA به تازگی برنامه ی کاربردی جدید خود با نام SIGMASOFT AUTONOMOUS OPTIMIZATION را معرفی کرده است.

در این رویکرد مدل سازی که یک فناوری قالب گیری مجازی است، مصرف کننده یک مساله ی مشخص را بیان می کند. به عنوان مثال این مساله می تواند پرکردن تعادلی حفره های چندگانه باشد. این نرم افزار با در نظر گرفتن متغیرهای گوناگون و انجام محاسبات رسیدن به هدف مورد نظر را ممکن می سازد.

این برنامه ی کاربردی به مصرف کننده کمک می کند تا زمان فرایند را برای یافتن بهترین نتیجه کوتاه کند. این برنامه کمک می کند تا سعی و خطاهای ممکن در یک دستگاه قالب گیری تزریقی به کامپیوتر واگذار شده و حداقل دفعات ممکن بر عهده ی اپراتور باشد. با توجه به عملکرد این برنامه ی کاربردی، تغییرات فرایندی و تصمیمات اپراتور در مورد هندسه را بهبود می بخشد.

به عنوان یکی از محسوس ترین کاربردهای این برنامه می توان به پر شدن  متناسب و متعادل راه گاه ها (Runners) برای قطعات مختلف در قالب اشاره کرد. پر شدن راه گاه ها بسته به حجم و ضخامت دیواره ی قطعات مقادیر پر شدن متفاوتی را دارا هستند. به همین دلیل بسیار محتمل است که پر شدن این راه گاه ها بسیار نامتناسب روی دهد. با چنین رخدادی و تحت تاثیر قرار گرفتن یک قطعه، کل فرایند تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا