اخبار

Sigma کاربرد جدید نرم افزار مدل سازی خود را معرفی کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر شرکت آلمانی SIGMA به تازگی برنامه ی کاربردی جدید خود با نام SIGMASOFT AUTONOMOUS OPTIMIZATION را معرفی کرده است.

در این رویکرد مدل سازی که یک فناوری قالب گیری مجازی است، مصرف کننده یک مساله ی مشخص را بیان می کند. به عنوان مثال این مساله می تواند پرکردن تعادلی حفره های چندگانه باشد. این نرم افزار با در نظر گرفتن متغیرهای گوناگون و انجام محاسبات رسیدن به هدف مورد نظر را ممکن می سازد.

این برنامه ی کاربردی به مصرف کننده کمک می کند تا زمان فرایند را برای یافتن بهترین نتیجه کوتاه کند. این برنامه کمک می کند تا سعی و خطاهای ممکن در یک دستگاه قالب گیری تزریقی به کامپیوتر واگذار شده و حداقل دفعات ممکن بر عهده ی اپراتور باشد. با توجه به عملکرد این برنامه ی کاربردی، تغییرات فرایندی و تصمیمات اپراتور در مورد هندسه را بهبود می بخشد.

به عنوان یکی از محسوس ترین کاربردهای این برنامه می توان به پر شدن  متناسب و متعادل راه گاه ها (Runners) برای قطعات مختلف در قالب اشاره کرد. پر شدن راه گاه ها بسته به حجم و ضخامت دیواره ی قطعات مقادیر پر شدن متفاوتی را دارا هستند. به همین دلیل بسیار محتمل است که پر شدن این راه گاه ها بسیار نامتناسب روی دهد. با چنین رخدادی و تحت تاثیر قرار گرفتن یک قطعه، کل فرایند تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا