اخبار

اختصاصی بسپار/ PPG سامانه پوشش پایه آب جهت کانتینر ها معرفی کرد

گروه ترجمه  تولید محتوا در بسپار/ایران پلیمر PPG اعلام کرد که تولید سامانه پوشش پایه آب PPG Aquacover را جهت کانتینر ها در چین آغاز کرده است. این محصول در جشن بیستمین سال تاسیس مرکز تحقیق و توسعه بخش Protective and Marine Coatings (PMC) در Kunshan, Jiangsu Province چین معرفی شد.

PPG Aquacover در همین مرکز تحقیق ، توسعه داده شده است. سامانه جدید تاییدیه Institute of International Container Lessors (IICL) را دریافت کرده است. این سامانه شامل پرایمر های اپوکسی غنی از روی ، میانی اپوکسی ، رویه اپوکسی و رویه پلی اورتان می باشد.

این پوشش ها کیفیت بالایی داشته و عملکرد ضد خوردگی عالی جهت کانتینر ها ایجاد می کنند. این سامانه برای محیط های با خورندگی بالا مناسب می باشد. PPG Aquacover به آسانی و بوسیله قلم مو ، غلتک ، اسپری هوا و airless spray قابل اعمال می باشد و سطحی هموار با براقیت بالا ایجاد می کند. این سامانه پوششی بدون بو و فاقد مواد سمی می باشد. این سامانه پایه آب میزان ترکیبات آلی فرار (VOC) را تا 65 درصد کاهش می دهد. به گفته Yang Lin ، مدیر تحقیق و توسعه Protective and Marine Coatings ، این شرکت با توجه به قوانین سختگیرانه چین در مورد آلودگی هوا محصولات زیست سازگار از جمله PPG Aquacover برای مشتریان خود طراحی می کند. مرکز تحقیق و توسعه Kunshan یکی از بزرگترین مراکز تحقیق و توسعه PPG در زمینه پوشش های حفاظتی و دریایی می باشد و در سال 2000 افتتاح شده است. این مرکز برای توسعه پوشش های دریایی و حفاظتی شامل پوشش های حفاظتی ، پوشش های دریایی ضد خزه و پوشش های ضد حریق تاسیس شده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا