اخبار

PPG سامانه پوششی جدیدی برای صنایع حمل و نقل معرفی کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر PPG اعلام کرد که سامانه رنگ PPG DELFLEET ONE را به بازار های امریکا و کانادا معرفی کرده است. این سامانه با VOC پایین تکمیل کننده خط پوشش های پیشرفته PPG که بطور ویژه برای برآورده کردن نیازمندی های صنایع حمل و نقل تجاری فرموله شده اند ، می باشد.

PPG این نشل جدید پوشش ها را طوری طراحی کرده است که رنگ همانندی عالی ، کاربرد ساده و افزایش سرعت خط تولید بدست آید. این پوشش ها دارای کمترین مقدار ترکیبات آلی فرار (VOC) می باشند. سامانه رنگ PPG Delfleet One شامل لایه زیرین ، پوشش رویه و شفاف پوشه می باشد. میزان نشر VOC در این سامانه نسبت به سامانه های رنگ متداول 57 درصد کمتر می باشد. بنابراین با قوانین تمام مناطق امریکای شمالی مطابقت دارد.

به گفته J.J. Wirth مدیر بخش پوشش های تجاری PPG در امریکا و کانادا ، سامانه رنگ PPG Delfleet One یک پیشرفت تکنولوژیکی مهم می باشد و در نتیجه تعامل مستقیم PPG با مصرف کنندگان ( از جمله تولیدکنندگان بدنه کامیون و نقاشان تعمیراتی اتومبیل) بدست آمده است. در سامانه PPG Delfleet One از جدید ترین رنگدانه های صدفی و آلومینیومی برای ایجاد فام های متنوع در basecoat استفاده گردیده است. Basecoat دارای VOC حدود 1.5 پوند بر گالن می باشد. در پرایمر و شفاف پوشه میزان VOC حداکثر برابر با 2 پوند بر گالن می باشد. این سامانه رنگی با استفاده از سامانه نرم افزاری PAINTMANAGER XI در فام های مختلف قابل تینت شدن می باشد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا