اخبار

Panacol پوشش UV پز جدیدی برای کاربرد روی سیم ها معرفی کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر  Panacolپوشش UV پز جدیدی معرفی کرده است. این محصول جدید که با نام تجاری Vitralit 2028 به بازار عرضه می شود دارای مقاومت شیمیایی بالایی می باشد. این محصول یک پوشش منعطف می باشد که می تواند به دو طریق (هم  و هم حرارت دهی) سخت شود. Vitralit 2028شفاف بوده و برای اتوکلاو مناسب می باشد.

این محصول یک پوشش حفاظتی ایده آل برای سیم پیچ ها و همچنین سایر کاربرد هایی که نیاز به پوشش های حفاظتی دارند می باشد. Vitralit 2028 بر پایه اپوکسی می باشد و به دلیل دارا بودن ویسکوزیته پایین ، اعمال آن ساده می باشد. این پوشش جدید یک پوشش حفاظتی انعطاف پذیر می باشد که سطحی بدون عیب bleeding ایجاد می کند. Vitralit 2028 می تواند بوسیله انرژی نور در محدوده UV با طول موج 320 تا 390 نانومتر سخت شود.

دستگاه های UV از شرکت Dr.Hoenle (این شرکت تولید کننده تجهیزات UV می باشد) بطور ویژه برای فرآیند بهینه سخت شدن مناسب می باشند. ویژگی خاص این پوشش قابلیت سخت شدن بوسیله حرارت می باشد. بنابراین قسمت هایی که نور UV به آنها تابیده نشده باشد را می توان با استفاده از کوره پخت نمود. سطح پوشش پس از سخت شدن با UV کاملا خشک می باشد. بنابراین قطعات پوشش داده شده را می توان بلافاصله حمل و نقل کرد. استحکام نهایی پوشش  پز پس از خنک شدن تا دمای محیط بدست می آید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا