اخبار

Nynas و تولید روغن جدیدی برای پایداری فرمول بندی جوهر ها

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار / ایران پلیمر Nynas اعلام کرد که NYTEX 8022 را به خط محصولات روغن های فرآیندی خود اضافه کرده است. این گرید می تواند عملکرد را در بسیاری از کاربرد های روغن فرآیندی (process oil) به حداکثر برساند. NYTEX 8022 یک محصول ایده آل برای فرمولاسیون هایی است که حاوی افزودنی های شیمیایی با غلظت بالا بوده و نیاز به محلول سازی اجزای فعال دارند.

NYTEX 8022 دارای نقطه اشتعال (flash point) بالایی می باشد و می تواند بصورت ایمن افزودنی ها را در دما های بالا حل کند. قدرت حلالیت بالای NYTEX 8022 کمک می کند تا بتوان فرمولاسیون جوهر های چاپ ، جوهر های سرامیک و مواد کمکی شیمیایی مورد استفاده در آماده سازی منسوجات و چرم را پایدار نمود. NYTEX 8022 دارای مزایای زیادی نسبت به روغن های پارافینی می باشد ازجمله قدرت حلالیت بالا تر و خواص دمای پایین عالی. این محصول می تواند به منظور کاهش یا افزایش ویسکوزیته و بهبود قدرت حلالیت مخلوط ها با سایر انواع روغن های فرآیندی مخلوط گردد.

پایداری امولسیونی NYTEX 8022 عالی می باشد. این به دلیل محتوای بالای نفتنیک و aniline point مناسب می باشد. NYTEX 8022 موقعیت خود را در محدوده گسترده ای از مواد شیمیایی بر پایه امولسیون، آنهایی که در معرض شرایط انبارداری سخت می باشند پیدا کرده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا