اخبار

Lubrizol رزین پایه آب جدیدی برای کاربرد بر روی فلزات معرفی کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر Lubrizol Corporation اعلام کرد که رزین پایه آب جدیدی برای پوشش فلزات تولید کرده است. این رزین جدید که با نام تجاری Carboset CR-3100 به بازار عرضه می شود یک امولسیون کوپلیمر اکریلیک می باشد.

Carboset CR-3100 برای ایجاد خواص حفاظتی و چسبندگی به زیرآیند های فلزی طراحی شده است و برای استفاده در فرمولاسیون های با VOC پایین مناسب است. Carboset CR-3100 یک کوپلیمر اکریلیک-استایرن می باشد و برای پوشش فلزات (direct-to-metal) عالی است. این رزین دارای چسبندگی خوب به سطوح فلزی مختلف ، مقاومت شیمیایی خوب و مقاومت خوردگی خوب می باشد. پوشش های ساخته شده با این رزین بصورت تک لایه جهت کاربرد های صنعتی متوسط (medium) و سبک (light) مناسب می باشند.

مزایای اصلی این رزین جهت کاربرد های صنعتی به شرح زیر می باشد:

– قابلیت استفاده در فرمولاسیون های با VOC پایین

– مقاومت خوردگی بالا

– چسبندگی خوب به فلزات

– مقاومت شیمیایی خوب جهت کاربرد های صنعتی

– انعطاف پذیری در کاربرد

 Carboset CR-3100 می تواند جهت فرموله کردن پوشش ها با محدوده گسترده براقیت ها استفاده شود. این رزین برای پوشش های direct-to-metal ، پرایمر ها و پوشش های رویه ایده آل می باشد. به گفته Nick Sterne مدیر بازاریابی Lubrizol Performance Coatings ، این رزین علاوه بر دارا بودن VOC پایین ، فاقد APEO و فرمالدهید می باشد و با مقررات سختگیرانه زیست محیطی مطابقت دارد. عملکرد خوب این پوشش بصورت تک لایه یک مزیت مهم برای مشتریان می باشد.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا