اخبار

Lanxess بهترین سال مالی خود را در 2017 تجربه کرد

بسپار/ایران پلیمر شرکت تولید کننده‌ی مواد خاص Lanxess در مسیر رشد پر سود خود قرار دارد. این شرکت درآمد خود در سال 2017 را به عنوان رکورد بیشترین در آمد خود مطرح کرد. این شرکت شروع سیال خوبی را در سال 2018 نیز شروع کرده است. در آمد این شرکت در سال 2017 حدود 30 درصد رشد داشته و به 1/3 میلیارد یورو رسیده است. این رقم در تاریخ فعالیت‌های شرکت بی نظیر است. 
شرکت Lanxess با حضور خود در Plast 2018 علاوه بر معرفی محصولات، به جذب مشتری بیشتر از سراسر دنیا خواهد پرداخت.
دلیل اصلی رشد درآمدهای این شرکت، افزایش حجم مصرف در تمامی بخش‌ها می‌باشد. به عنوان یکی از مهم ترین دلایل رشد شرکت Lanxess می‌توان به خرید تمامی سهام شرکت Chemtura در سال گذشته اشاره کرد. 
حاشیه‌ی سود ناخالص (Ebitda) این شرکت از 12/9 درصد به 13/3 درصد افزلیش یافته است. انتظار می‌رود این حاشیه‌ی سود از سال 2021 بین 14 تا 18 درصد رقم بخورد.
البته سرمایه گذاری‌های شرکت Lanxess در جهت به دست آوردن سود بیشتر را نباید نادیده گرفت. این شرکت بیش از 550 میلیون یورو در تمامی جهان بالاخص مراکز تولید در آلمان سرمایه گذاری کرده است.
رشد فروش و درآمد در تمامی بخش‌های فعال در شرکت Lanxess صورت گرفته است. در بخش مواد واسطه، درآمد حاصل از فروش به 1/97 میلیارد یورو رسیده که رشدی 13/1 درصدی را نسبت به سال گذشته نشان می‌دهد. در بخش افزودنی های خاص نیز درآمد حاصل از فروش تا 2 برابر (90/7 درصد) افزایش یافته و به 1/60 میلیارد یورو رسیده است. مواد شیمیایی عملکردی نیز با رشدی 10/5 درصدی به 1/44 میلیارد یورو رسیده است. در بخش مواد مهندسی رشد تا 30 درصد به ارزش 1/37 میلیارد یورو رسیده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا