اخباراخبار ویژه

اختصاصی بسپار/ ICP Group محصول جدیدی برای زیبایی کف معرفی کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر ICP Group محصول جدیدی از خانواده STAIN-PROOF را معرفی کرده است. محصول جدید Clear Traction Coating بر روی سطوح لغزنده و سخت مثل سنگ طبیعی و وینیل اعمال می شود و زیبایی خاصی در کف حمام ها ، راه پله ها و استخر ها ایجاد می کند. بعضی از پوشش های محافظ متداول که ضریب اصطکاک را افزایش می دهند به داخل زیرآیند نفوذ می کنند و باعث تغییر ظاهر آن می شوند.

اما این محصول جدید ظاهر طبیعی زیرآیند را حفظ می کند و هیچگونه مات شدگی ایجاد نمی کند. Clear Traction یک سیلر است. این سیلر با استفاده از ذرات سخت که در بالای سطح باقی می مانند فرموله شده است. این سیلر دارای دوام بالایی می باشد و اعمال آن نیز ساده می باشد. این سیلر بدون فدا کردن زیبایی گرانیت ، مرمر ، بتن ، سرامیک ، وینیل یا کف های چوبی ، باعث افزایش ضریب اصطکاک سطح می گردد. Clear Traction برای سازه ها و ساختمان های تجاری و مسکونی مناسب می باشد. Clear Traction در مکان های عمومی، هتل ها، استخر های شنا، حمام، راه پله ها، کف گاراژ ها، کف آشپزخانه ها و هر جایی که در صورت خیس شدن لغزنده می گردد قابل استفاده می باشد. این سیلر در برابر آب، سایش، روغن های خانگی و اسید های متوسط مقاومت بالایی دارد. همچنین در برابر نور UV پایدار می باشد. Clear Traction در مدت 4 ساعت به صورت سطحی خشک می شود. پس از 8 ساعت تردد سبک (رفت و آمد انسان) و پس از 48 ساعت تردد سنگین امکان پذیر می باشد.

ضریب اصطکاک Clear Traction بر طبق ANSI Standard Test Method A326.3 بالای 5 درصد می باشد که با استاندارد مطابقت دارد. بعضی از مزایای این محصول به شرح زیر می باشد: – مقاومت سایشی خوب: 20 mg Tabor Abrasion
– مقاومت خوب در برابر مواد شیمیایی خانگی بر طبق استاندارد ASTM 1308 .
– مقاومت خوب در برابر اسید و لکه (قهوه داغ ، آب لیمو ، آب و روغن زیتون) برطبق استاندارد ASTM C1378
– چسبندگی خوب.
– مدت انبارداری: یک سال

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا