اخبار

FachPack: بالاخره یک احساس عادی و تجارت دوباره!/ دنیا به زندگی قبل از کرونا بازمی گردد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر “بالاخره یک احساس عادی در یک نمایشگاه تجاری!” این شعار غرفه داران و بازدیدکنندگان از “FachPack”  امسال در هفته گذشته در نورنبرگ بود. پس از یک نمایشگاه خلوت و آرام به خاطر درگیری با همه‌گیری کووید-۱۹ در سال گذشته، نمایشگاه بسته‌بندی به آرامی به سمت “سطح قبل از کرونا” حرکت کرد: حدود 32000 بازدید کننده از حدود 90 کشور از 27 تا 29 سپتامبر 2022 در حدود 1150 غرفه دار اطلاعاتی را در مورد این صنعت و پیشرفت‌ها و نوآوری‌های آن کسب کردند. در سال 2019 قبل از کرونا، تقریباً 1600 غرفه‌دار در آن زمان حدود 45000 بازدیدکننده را جذب کردند.

موضوع اصلی سال 2022 – “انتقال در بسته بندی”  نماینده جریان‌هایی بود که در حال حاضر صنعت بسته بندی را تحت تاثیر قرار می‌دهند. نه تنها قانون گذاران، بلکه مصرف کنندگان نیز خواستار پایداری هستند  و این صنعت را تغییر می‌دهد و با موضوعاتی مانند اقتصاد چرخشی و دیجیتالی شدن ادامه می‌یابد. کووید-۱۹ همچنین حفاظت از محصول را از منظر بهداشتی مورد توجه قرار داده و به بخش تجارت الکترونیک اجازه رشد داده است.

“FachPack” دیگر تا سال 2024 (24 تا 26 سپتامبر) برگزار نخواهد شد – سال آینده نوبت به دوسلدورف با “Interpack” خواهد رسید (4 تا 10 می).

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا