اخبار

Exxonmobil به رشد بازار در خاورمیانه چشم دوخته است

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر شرکت اگزون‌موبیل با هدف قرار دادن بازار در حال رشد خاورمیانه به عنوان هدف، تعداد زیادی از مواد با کاربردهای متفاوت را در رخداد Platex سال 2020 در ژانویه به نمایش گذاشت.
این شرکت رزین هایی نظیر Exceed XP، Exceed و پلی‌اتیلن‌های فرآیندپذیر برای تولید انواع بسته‌بندی‌ها را عرضه کرد.

آدلاین دوپارچل، مدیر گسترش بازار منطقه‌ای پلی‌اتیلن شرکت، اذعان داشته: تقاضای روبه‌رشدی برای بسته‌بندی‌های خلاقانه در خاورمیانه وجود دارد که می‌توان از این طریق به بالاترین نتیجه رسید.
علاوه بر آن، اکسون‌موبیل Rethink Recycle را نیز معرفی خواهد کرد که منجر به افزایش کارایی پلیمرهای ویستامکس این شرکت خواهد شد. پلیمرهای ویستا‌مکس پلیمرهایی از نوع TPE با پایه‌ی پروپیلن هستند که با سایر مواد پلی‌الفینی سازگارند. این مواد راه‌حلی بهینه هستند که باعث می‌شوند امکان بازیافت برای کاربردهای اساسی به مرحله‌ای رضایت‌بخش افزایش پیدا کند.
با عمل کردن به عنوان سازگارکننده بین PE و PP در جریان بازیافت، پلیمرهای ویستا‌مکس می‌توانند خواصی مانند مقاومت ضربه را در محصولات بازیافتی افزایش دهند.
پلیمرهای ویستامکس معرفی‌شده در ایجاد موقعیت‌های جدید در طیف وسیعی از کاربردها کارآمدند، زیرا می‌توانند خواصی مانند سختی، پایداری، نرمی، شفافیت، انتشار، چسبندگی، الاستیسیته و انعطاف‌پذیری را افزایش دهند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا