اخبار

Evonik مات کننده جدیدی برای شفاف پوشه ها معرفی کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ایران پلیمر Evonik Resource Efficiency GmbH مات کننده جدیدی معرفی کرده است. ACEMATT 3400 بطور ویژه برای شفاف پوشه های با شفافیت بالا و soft-touch coatings با سطوح هموار توسعه داده است. ACEMATT 3400 یک سیلیکای حرارتی (thermal silica) می باشد که سطح آن آماده سازی شده است.

اندازه متوسط ذرات آن µm 7.5 است. دانه بندی پایین به ایجاد سطح هموار با خواص نوری خوب کمک می کند. این سیلیکای با عملکرد بالا برای استفاده در شفاف پوشه ها و پوشش های پایه آب و پایه جلال توسعه داده شده است. کاربرد های آن عبارتند از: – پوشش های چوب – پلاستیک ها – پوشش های خودرویی به علاوه این مات کننده جدید می تواند در فرمولاسیون های پر جامد و رنگ های با VOC پایین نیز استفاده شود.

در مورد رئولوژی ، آماده سازی ویژه ACEMATT 3300 و ACEMATT 3400 در سامانه های پایه آب مانع جذب غلظت دهنده های تجمعی می شود. این مات کننده ها وقتی با بایندر های پلی اورتانی ویژه ای فرموله شوند soft-touch feel را بهبود می دهند. ACEMATT 3400 به آسانی با اجزای رنگ مخلوط می شود و نیازی به نیرو های برشی بالا ندارد. بنابراین استفاده از آسیاب (bead mill) حذف می گردد. بعلاوه ACEMATT 3400 می تواند در مرحله نهایی فرآیند تولید به فرمولاسیون پوشش اضافه شود. بنابراین می تواند برای تنظیم براقیت استفاده شود. مات کننده های ACEMATT سیلیکا های با عملکرد بالا می باشند که برای کاهش براقیت در محدوده گسترده ای از رنگ ها و پوشش ها قابل استفاده می باشند. بهترین پیشنهاد Evonik برای پوشش های با عملکرد بالای دارای شفافیت عالی استفاده از thermal silica با گرید های ACEMATT TS100 ، ACEMATT 3300 و ACEMATT 3400 می باشد.

 

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا