اخبار

Evonik ضد کف سیلوکسانی جدیدی معرفی کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر  بخش Coating Additives شرکت Evonik تولید ضد کف جدیدی را آغاز کرده است. این ضد کف جدید که با نام تجاری TEGO Foamex 852 به بازار عرضه می شود دارای ترکیب بی همتایی از سازگاری و کارایی می باشد.

فناوری این ضد کف جدید در حال ثبت در پتنت می باشد. این ضد کف به فرمول نویسان رنگ آزادی عمل می دهد. TEGO Foamex 852 دارای کارایی خوب در از بین بردن کف می باشد. همچنین دارای سازگاری خوبی با رنگ می باشد. TEGO Foamex 852 یک ضد کف بر پایه سیلوکسان می باشد که برای فرمولاسیون های پایه آب طراحی شده است. دارای 100 درصد اجزای فعال بوده و فاقد حلال می باشد. این ضد کف جدید بطور ویژه برای کاربرد در جوهر های چاپ توسعه داده شده است.

این ضد کف با استاندارد های Swiss A ، FDA و China GB مطابقت دارد. بعضی از خواص این ضد کف جدید به شرح زیر می باشد:
– پایداری عالی در برابر برش و حفظ کارایی در طولانی مدت: این در جوهر های چاپی که مدت طولانی در انبار نگهداری می شوند اهمیت دارد.
– فرآیند آن ساده می باشد. این ضد کف را می توان در هر مرحله از فرآیند تولید جوهر چاپ اضافه کرد. بخش Coating Additivesبطور مستمر برای توسعه محصولات موجود و طراحی ضد کف های جدید بر پایه فناوری های جدید در حال کار و تحقیق می باشد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا