اخبار

Evonik شبکه ای کننده های هیبریدی برای پوشش فلزات و چوب معرفی کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر Evonik در نمایشگاه ECS 2019 جدید ترین محصول از خانواده VESTANAT را معرفی کرد. VESTANAT EP-EF 201 یک شبکه ای کننده هیبریدی سیلان/پلی اورتان می باشد که به عنوان یکی از اجزای شفاف پوشه های تک جزئی، جلوه ظاهری خوبی در پوشش های چوب و فلزات ایجاد می کند.

این محصول جدید یک شبکه ای کننده دوستدار محیط زیست می باشد. حاوی مقادیر بسیار کم از ترکیبات آلی فرار می باشد. این محصول هم برای کاربرد های حرفه ای و هم برای کاربرد های خانگی (do-it-yourself) مناسب است. پوشش های فرموله شده با این ماده بسیار آسان فرآیند می شوند. آنها حتی در دمای اتاق سخت می شوند و پس از یک ساعت خشک می شوند. به گفته Dr.Guido Streukens رئیس بخش VESTANAT Technical Service ، جنبه های زیست محیطی از قبیل مقادیر کم حلال نقش مهمی در انتخاب مشتریان ایفا می کند. VESTANAT EP EF 201 به مشتریان خود در این زمینه کمک می کند و آنها را قادر می سازد تا بتوانند پوشش های با عملکرد بالا و VOC پایین فرموله کنند. Evonik در نمایشگاه ECS در مورد سایر محصولات خانواده VESTANAT EP-MF نیز به مشتریان خود اطلاع رسانی کرد.

تمام این محصولات دارای ترکیبی از مزایای شیمی سیلان ها و پلی اورتان ها می باشند. این محصولات مقاومت خراشی عالی ایجاد کرده و بطور همزمان خواص پلی اورتان ها را حفظ می کنند. عامل شبکه ای کننده بهینه بسته به نوع زیرآیند و دمای سخت شدن انتخاب می شود. VESTANAT EP-MF 203 و VESTANAT EP-MF 204 شبکه ای کننده های هیبریدی فاقد حلال آماده مصرف می باشند که حتی در دمای اتاق سخت می شوند. آنها می توانند بعنوان بایندر های سخت شونده با رطوبت یا در ترکیب با بایندر های کمکی مناسب مثل رزین های اکریلیک استفاده شوند. شبکه ای کننده های VESTANAT EP-M زمانی استفاده می شوند که در فرآیند پوشش دما به 80 تا 160 درجه سانتیگراد برسد.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا