اخبار

BASF و نسل جدید خودروهای برقی در CHINAPLAS2019

گروه ترجمه و تولید بسپار/ ایران پلیمر در نمایشگاه CHINAPLAS2019 شرکت BASF بیش از 20 نوع پلیمر نوآور را مخصوص نسل جدید خودروهای برقی معرفی خواهد کرد. گونه‌های تولیدی این شرکت نه تنها استفاده از انرژی را بهرهور می‌کنند، بلکه راحتی و زیبای را با طراحی‌های مشخص فراهم می‌آورند.

در تولید گونه‌های مختلف موادی از مواد فرار (VOC) و هیچگونه حلالی استفاده نشده است. در عین حال استفاده از پلی آمید ظاهری زیبا، مقاوم به خراش، سایش و نور فرابنفش را ایجاد می‌کند. مقاوم بودن به سایش و خراش در زمان شستشوی خودرو بسیار اهمیت می‌یابد.

فناوری‌های جدید فوم شرکت BASF برای طراحی‌های داخل خودرو راحتی بسیار زیادی ایجاد می‌کند. استفاده از این فوم ها امکان طراحی با فضای داخلی بیشتر را باعث می‌شود.

مواد کاتد فعال مخصوص باطری خودرو تولید شرکت BASF باعث بیشتر شدن چگالی انرژی ذخیره شده می شود و ایمنی بیشتر را در این کاربرد ایجاد می‌کند. این شرکت برای سایر قطعات باطری نیز مواد مختلفی را طراحی و تولید کرده است. این مواد بهره‌وری باطری‌های تولیدی را به شدت افزایش خواهند داد.

از جمله سایر تولیدات شرکت BASF مخصوص خودروهای برقی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پلی اورتان‌های گرمانرم برای استفاده در لایه‌های داخلی با شفافیت زیاد و مقاوم در برابر ضربه
  • محافظ‌های الکترومغناطیسی که از گونه‌های پلی آمید Ultramid  و پلی اروتان‌های Elastolit تولید شده‌اند. این مواد در محافظ رویه‌ی باطری و واحد کنترل قدرت مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا