اخبار

BASF ظرفیت تولید آنتی اکسیدان های خود را افزایش می دهد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر شرکت BASF اعلام کرد که قصد دارد ظرفیت تولید آنتی اکسیدان Irganox 1010 را تا 40 درصد افزایش دهد. بدین منظور BASF پروژه های توسعه ای در کارخانه های Jurong سنگاپور و Kaisten سوئیس  انجام خواهد داد.

پروژه افزایش ظرفیت در کارخانه Kaisten در سال 2019 و در سنگاپور در سال 2021 تکمیل خواهد شد. این پروژه به BASF کمک می کند که بتواند تقاضای در حال رشد مشتریان در آسیا , اروپا , افریقا و خاورمیانه را تامین کند. علاوه بر اینها BASF در حال سرمایه گذاری در کارخانه McIntosh, Alabama برای افزایش ظرفیت و برآورده کردن نیاز های در حال رشد مشتریان می باشد.

در سنگاپور شرکت با اضافه کردن یک خط تولید جدید که به خطوط تولیدی موجود اضافه خواهد شد ظرفیت تولید Irganox 1010 را دو برابر خواهد کرد. به گفته Albert Giovanzana نایب رئیس بخش افزودنی های پلاستیک ، بطور همزمان ظرفیت تولید Irganox 1010 در کارخانه Kaisten سوئیس نیز 30 درصد افزایش پیدا خواهد کرد. Irganox 1010 یک آنتی اکسیدان بر پایه sterically hindered phenolic می باشد. این افزودنی باعث حفاظت در برابر تخریب thermo- oxidative می شود و عمدتا در پلی اولفین ها استفاده می شود. همچنین برای پلی استال ها, پلی آمید ها, پلی اورتان ها, پلی استر ها, PVC, ABS و الاستومر ها از قبیل بوتیل رابر و رابر های سنتزی پیشنهاد می گردد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا