اخبار

Allnex رزین های با سرعت خشک بسیار بالا برای کاربردهای خودرویی و حفاظتی معرفی کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر در حال حاضر خط جدیدی از رزین های SETALUX که دارای زمان خشک شدن بسیار سریع در دمای محیط ، طول عمر اختلاط بهینه و توسعه سختی عالی می باشند در دسترس می باشند. این رزین ها برای شفاف پوشه های دو جزئی جهت خودرو توسعه داده شده اند اما در سامانه های پوشش های حفاظتی نیز بعنوان پوشش رویه قابل استفاده می باشند.

رزین SETALUX 1226 SS-60 یک رزین بسیار سریع خشک شونده می باشد که در کاربرد های با جامد متوسط استفاده می شود. این رزین در cهایی که بلافاصله پولیش کاری می شوند و همچنین در پرایمر هایی که بلافاصله سنباده کاری می شوند استفاده می شود. برای کاربرد های بسیار سریع خشک شونده که نیاز به طول عمر اختلاط بالایی دارند رزین SETALUX FC 1227 BA-67 در دسترس می باشد.

شفاف پوشه های فرموله شده با این رزین بلافاصله پس از سخت شدن در دمای اتاق یا دماهای بالاتر ، سختی بسیار بالایی ایجاد می کنند. Allnex رزین های SETALUX FC 1922 BA-75 و SETALUX FC 1924 BA-75 را برای سامانه های با جامد بالا توسعه داده است. این رزین ها در سامانه های شفاف پوشه 420 g/l خشک شدن بسیار سریع در دمای اتاق ایجاد می کنند. محصولات جدید allnex شامل یک رزین سریع سخت شونده با قیمت مناسب (SETALUX FC 1923 BA-75) نیز می باشد. خواص رزین های SETALUX FC به شرح زیر می باشد:

– خشک شدن سریع تا بسیار سریع در دمای اتاق یا دماهای بالاتر

– طول عمر اختلاط (pot life) طولانی – توسعه سختی عالی

– مقاومت مکانیکی ، مقاومت شیمیایی و دوام خارجی بالا.

به گفته Hans Schellekens مدیر بازاریابی بخش خودرویی allnex، با معرفی رزین های جدید SETALUX Fast Cure (FC) که شامل رزین های با جامد بالا و متوسط می باشند نیاز های مشتریان در بازار های خودرویی و صنعتی برای سامانه های سریع خشک شونده با طول عمر اختلاط بالا و خواص عملکرد عالی بر طرف گردید. محصولات SETALUX FC در حال حاضر برای مشتریان در اروپا، خاورمیانه و افریقا در دسترس می باشند و بزودی در بازار های آسیا و امریکا نیز در دسترس خواهند بود.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا