اخبار

Allnex رزین اکریلیک پایه آب جدیدی برای چوب معرفی کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ایران پلیمر با توجه به تغییر قوانین زیست محیطی ، بازار پوشش های تزیینی چوب به سمت رزین های پایه آب در حال تغییر می باشد و در حال حاضر یکی از پیشروترین فناوری ها ، فناوری اکریلیک پایه آب تک جزئی می باشد.

به همین دلیل  allnex یک رزین اکریلیک پایه آب جدید high-class توسعه داده است. این رزین جدید که با نام تجاری SETAQUA 6799 عرضه می شود یک انتخاب ایده آل برای برآورده کردن نیاز های صنایع چوب می باشد. این رزین جدید دارای مکانیزم پایدارسازی فاقد مواد سطح فعال می باشد. بنابراین در محدوده گسترده ای از فرمولاسیون ها قابل استفاده است. رنگ های ساخته شده با این رزین وقتی با قلم مو یا غلتک اعمال می شوند دارای خواص اعمال مناسبی می باشند. SETAQUA 6799 در سامانه های دارای رنگدانه ، حفظ براقیت عالی ایجاد می کند. همچنین دارای دوام خارجی استثنایی می باشد که بطور قابل توجهی از محصولات موجود در بازار بهتر می باشد.

این رزین در آزمون های آب و هوایی تسریع شده و همچنین در شرایط جوی واقعی مورد تایید بوده است. بعضی از خواص رزین SETAQUA 6799 عبارتند از: – مقاومت عالی در برابر آب – جذب چرک بسیار پایین – الاستیسیته و دوام خارجی عالی – عدم زرد شدن – شفافیت خوب – VOC پایین و فقدان مواد سطح فعال. به گفته Tom Vanheertum مدیر بازاریابی allnex ، شرکت allnex در توسعه رزین های اکریلیک جدید تلاش بسیاری کرده است و رزین جدید SETAQUA 6799 یک راه حل بسیار عالی برای بازار های چوب می باشد. با استفاده از این رزین می توان پوشش های فاقد VOC و مطابق با ECO-label فرموله کرد. مشتریان از مزایای این رزین بهره خواهند برد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا