اخبار

AkzoNobel پوشش پودری با ساختار درشت معرفی کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر  AkzoNobel اخیرا پوشش پودری جدیدی با ساختار درشت (coarse texture) معرفی کرده است. این محصول جدید که با نام تجاری Interpon Coarse Texture Low-E به بازار عرضه می شود ابتدا در اروپا عرضه گردید.

این پوشش بطور ویژه برای پوشش دهی عیوب روی فلزات مناسب می باشد. این پوشش نسبت به محصولات مشابه به کاهش مصرف انرژی و افزایش سرعت خط تولید کمک می کند. این پوشش بطور ویژه برای تولید کنندگان صنعتی قفسه ها ، مبلمان اداری ، کابین های الکتریکی و تجهیزات ورزشی مناسب می باشد. به گفته Mark Reekie مدیر بخش پوشش های پودری AkzoNobel ، این شرکت بعنوان بزرگترین تولید کننده پوشش های پودری در جهان همواره به دنبال ایجاد نوآوری و تولید پوشش های جدید برای مشتریان است.

مشخصه اصلی محصول جدید دارا بودن برچسب Low-E به معنای پخت در دما های پایین می باشد. این پوشش می تواند در دما های 150 تا 170 درجه سانتیگراد پخت شود بدون آنکه بر روی خواص و کیفیت آن اثر منفی ایجاد شود. بنابراین مشتریان می توانند مصرف انرژی خود را کاهش داده و سرعت تولید را نیز افزایش دهند. این محصول جدید بر پایه پلی استر می باشد و برای تمام کاربرد های داخلی و خارجی که نیاز به ساختار درشت می باشند ایده آل می باشد. این پوشش دارای مقاومت نوری و مقاومت آب و هوایی عالی می باشد. این محصول جدید هم اکنون در اروپا در دسترس می باشد. این محصول در 46 فام پر طرفدار (از کاتالوگ RAL ) موجود می باشد.

 

 

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا