اخبار

6/8 درصد رشد در تولید ماشین آلات بسته بندی ایتالیایی در سال ۲۰۱۸

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر طبق گزارشات و اطلاعات منتشر شده توسط انجمن تولیدکنندگان ماشین آلات بسته بندی در ایتالیا، این صنعت همواره داده های رشد را ثبت کرده و هیچ نشانه ای از توقف رشد در آن دیده نمی شود. درآمد این صنعت در سال ۲۰۱۸ با رشدی 6/8 درصدی به ۷/۷ میلیارد یورو رسید.

در دستیابی به این سودآوری، هم بازارهای داخلی ایتالیا و هم بازارهای خارجی دخیل بوده اند. در سال ۲۰۱۸  فروش صادارتی این محصولات با رشدی ۶/۶ درصدی به ۶ میلیارد یورو رسید. آمریکای شمالی با داشتن سهم 27/2 درصدی این صادارت مهم ترین بازار خارجی این دستگاه ها شناخته شد. رشد صادرات به آمریکای شمالی 35/4 درصد گزارش شده است. مقام دوم مقصد صادراتی به آفریقا و استرالیا با رشدی 15/3 درصدی تعلق دارد. سپس کشوهای اتحادیه ی اروپا با رشدی 9/6 درصدی و آمریکای جنوبی با رشدی 2/5 درصدی، مقام های سوم و چهارم را به عنوان مقاصد صادراتی ماشین الات بسته بندی ایتالیا دارا هستند. این در حالی است میزان صادرات به کشورهای غیر اروپایی (رشد 5/8- درصدی) و آسیایی (رشد2/4 – درصدی) با کاهش مواجه بوده است.

در بین کشورهای اتحادیه ی اروپا میزان رشد خرید برای کشورها به این ترتب گزارش شده است. فرانسه با داشتن سهم خرید 3/1 درصدی و آلمان با سهم خرید 1/5 درصد مهم ترین کشورها در خرید ماشین الات بسته بندی ایتالیا شناخته شدند.

ارتقای نسل چهارم صنعت یا Industry 4.0 در تولید دستگاه ها از مهم ترین عوامل رشد فروش شناخته شده است.

 

 

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا