اخبار

4 روز پس از انتشار خبری در گروه رسانه ای بسپار، ایران پلاست سیزدهم فعالیت های خود را آغاز کرد

بسپار/ ایران پلیمر چهارشنبه هفته گذشته در خبری با عنوان آیا سیزدهمین دوره نمایشگاه ایران پلاست به نحسی افتاده است؟! نسبت به عدم آغاز فعالیت های این دوره از نمایشگاه واکنش نشان دادیم. خوشبختانه امروز سایت رسمی این نمایشگاه به روز شد و ضمن اعلام تاریخ برگزاری نمایشگاه از آغاز به کار ستاد خبری نمایشگاه نوشت.

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست از 30 شهریور تا 2 مهر 1398 در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران (چمران) برگزار می شود.

در خبری که بر روی سایت رسمی نمایشگاه یعنی iranplast.ir منتشر شده، آمده است: نمایشگاه بین المللی ایران پلاست به دنبال فراهم کردن زمینه ای برای رونق بازار صنایع پلاستیک داخلی و تسهیل روند بازاریابی جهانی و حضور این بخش از صنعت کشور در بازارهای جهانی است.

این نمایشگاه امروز بزرگترین رویداد صنعت پلاستیک در منطقه خاورمیانه به شمار می رود و در بین نمایشگاه های معتبر صنعت پلاستیک جهان طبقه بندی می شود.

بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، نمایشگاه بین المللی ایران پلاست در چهار گروه مواد اولیه، کالاهای ساخته و نیمه ساخته شده، ماشین آلات و تجهیزات و خدمات برگزار خواهد شد.

قدرت گرفتن صنعت پلاستیک کشور تنها یکی از مزایای برگزاری این نمایشگاه بوده است. علاوه بر این در سایه برگزاری این نمایشگاه تشکل های مختلفی نیز به منظور حضور موثرتر بخش های مختلف صنایع پلاستیک شکل گرفت که زمینه رقابت روزافزون و رونق بیشتر این صنعت شد.

ستاد خبری سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست نیز همزمان با آغاز به کار بخش داخلی ستاد اجرایی نمایشگاه قعالیت خود را آغاز کرده است.

استفاده از امکانات مختلف در بستر پیامک، شبکه های مجازی پیام رسانی، شبکه های تصویری و اپلیکیشن موبایل رویکرد امسال ستاد خبری نمایشگاه ایران پلاست برای اطلاع رسانی گسترده و هدفمند درباره این رویداد مهم صنعت پلاستیک اعلام شده است.

 

 

 

 

 

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا