اخبار

یکه زارع: سیاست ایران‌خودرو در قبال قطعه‌سازان شفاف سازی و حرکت به سمت افزایش تولید داخل است

بسپار می نویسد، مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو تاکید کرد: خودروسازان و قطعه‌سازان هم گام با هم برای توسعه استقلال صنعتی کشور و حضور در بازارهای بین المللی گام بر می دارند.
به گزارش ایسنا، هاشم یکه زارع در بازدید از شرکت اتحاد موتور گفت: صنعت قطعه از خودروسازی جدا نیست و این بخش ها، دو بال صنعتی کشور هستند.
وی افزود: سیاست ایران خودرو در قبال قطعه سازان، شفاف سازی و حرکت به سمت افزایش ساخت داخل همراه با ارتقای کیفیت قطعات است.
مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو با تاکید بر این که برای خودرو ساز شدن نباید دچار روزمرگی شویم تصریح کرد: صنعت قطعه سازی کشور باید در جهت استفاده از فن‌آوری های روز تولید گام بر دارد.
یکه زارع راز موفقیت خودروسازان را در گرو اتکا به قطعه سازان داخلی دانست و اظهار داشت: منافع قطعه‌سازان جدا از خودروسازان نیست و با هم‌دلی و همکاری متقابل می توان آینده خوبی برای آینده خودروسازی فراهم کرد.
وی تاکید کرد: استراتژی هفت ساله گروه صنعتی ایران خودرو بر مبنای طراحی محصولات داخلی و همکاری با شرکای خارجی درقالب برد-برد است.
مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو با تاکید بر این که رشد صنعت خودرو منوط به رشد و توسعه صنعت قطعه است افزود: ارتباط و همکاری مستمر بین دو خودروسازان و قطعه سازان باید به نفع هر دو بخش باشد.
وی بر لزوم ارتقای کیفی هر چه بیش‌تر تولید قطعات ساخت داخل تاکید کرد و گفت: با افزایش شاخص های کیفی تولید قطعات، محصولات خودروسازان نیز به همان نسبت ارتقا می یابند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا