اخبار

کنگره بین المللی پوشش های خودرویی پایان آذرماه برگزار می شود

دبیر علمی سومین کنگره بین المللی پوششهای خودرویی با اشاره به برگزاری این کنگره از 28 آذرماه گفت: در این کنگره در خصوص روشهای حذف پساب و تخلیه لجن رنگ شرکت‌های خودرویی بحث و بررسی می‌شود.
به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر منوچهر خراسانی با اشاره به برگزاری کنگره بین‌المللی پوششهای خودرویی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر، افزود: در این دوره از برگزاری کنگره، انجمن رنگ ایران میزبانی برگزاری آن را به پژوهشکده رنگ و پلیمر دانشگاه صنعتی امیرکبیر واگذار کرده است.
دبیر علمی سومین کنگره بین‌المللی پوششهای خودرویی زمان برگزاری این کنگره را روزهای 28 تا 30 آذرماه جاری ذکر کرد و یادآور شد: در این دوره از برگزاری کنگره 100 مقاله ارسال شده است که 15 درصد از این مقالات از سوی هیات داوران پذیرفته نشده است و 20 درصد از مقالات به صورت شفاهی و مابقی به صورت پوستر ارائه خواهد شد.
وی از استقبال خوب بخش صنعت از این کنگره خبر داد و اضافه کرد: 50 درصد از مقالات ارسال شده به سومین کنگره پوششهای خودرویی از بخش صنعت بوده است.
خراسانی، وی هدف از برگزاری این کنگره را بررسی فناوری‌های نوین در زمینه های سیستم‌های مختلف رنگ عنوان کرد و ادامه داد: در گنگره پوششهای خودرویی در خصوص پرایمرها، لایه‌های الکترو دیپوزیشن یا DE، آماده سازی سطوح، لایه های میانی، لایه شفاف رویه، سیستم‌های پساب و روشهای تخلیه لجن رنگ شرکت‌های خودرویی بحث و بررسی خواهد شد.
وی از حضور سخنرانان خارجی سومین کنگره بین‌المللی پوششهای خودرویی خبر داد و یادآور شد: در این کنگره سخنرانانی از کشورهای آمریکا، آلمان و کانادا حضور خواهند داشت.
دبیر علمی سومین کنگره بین المللی پوششهای خودرویی معرفی مقالات و پوسترهای برتر را از دیگر برنامه‌های این کنگره نام برد و خاطر نشان کرد: بر اساس معیارهای تعیین شده 3 مقاله و 3 پوستر برتر انتخاب و معرفی خواهند شد.
خراسانی با اشاره به برگزاری چهارمین دوره این گنگره، توضیح داد: چهارمین دوره کنگره پوششهای خودرویی 2 سال آینده به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار خواهد شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا