اخبار

کارگاه آموزشي کاربرد نانوبيوتکنولوژي در دارو رساني برگزار مي‌شود

کارگاه آموزشي کاربرد نانوبيوتکنولوژي در دارورساني، نوزدهم شهريورماه سال جاري، در حاشيه چهارمین کنگره علوم و فناوري نانو ‏‎(ICNN2012)‎‏ برگزار مي‌شود.
به گزارش سرويس فناوري ايسنا، توسعه آموزش مفاهيم نانوزيست فناوري پزشکي، استفاده از اين فناوري در امر دارورساني هدفمند و ‏دستيابي به رسانش مؤثر در دارورساني از اهداف برگزاري اين کارگاه آموزشي بيان شده است.‏
سرفصل‌های مورد بررسی در این کارگاه آموزشی شامل نانوبيوتکنولوژي و کاربردهاي آن، دارورساني هدفمند با استفاده از نانوذرات و نقش ‏DNA‏ بعنوان يک حامل جهت دارورساني است.
بر اساس اين گزارش، محققان و دانشجويان رشته‌هاي مرتبط فرصت دارند، تا پايان وقت اداري دهم شهريورماه سال جاري، نسبت به ثبت‌نام در اين کارگاه ‏آموزشي اقدام کنند. در ‏پايان برگزاري اين کارگاه آموزشي، گواهي حضور به شرکت‌کنندگان اعطا خواهد شد.‏
بر پايه اين گزارش، چهارمین کنگره علوم و فناوري نانو ‏‎(ICNN2012)‎، از جمله همايش‌هاي مورد تاييد ستاد براي دريافت مرحله دوم حمايت ‏تشويقي پايان‌نامه‌هاي نانويي محسوب مي‌شود که توسط پژوهشکده علوم و فناوری نانو دانشگاه کاشان و با همکاري انجمن نانوفناوري ايران، ‏18 تا 20 شهریور ماه امسال در دانشگاه کاشان برگزار خواهد شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا