اخبار

“پولاد”، سه ماشین جدید را به ایران پلاست می آورد!

بسپار به نقل از ستاد خبری نمایشگاه ایران پلاست می نویسد، مدیرعامل و رییس هیات مدیره گروه صنعتی پولاد اعلام کرد: با کاملا اینترنتی شدن ثبت نام و جانماییی غرفه ها در نمایشگاه ایران پلاست، ضعف و خلا بزرگی که درروند برگزاری نمایشگاه ایران پلاست وجود داشت، برطرف شد و این اقدام مایه خرسندی فعالان صنعت پلاستیک است.
سیروس احمدی بختیاری در گفتگو با ستاد خبری نمایشگاه ایران پلاست افزود: این ماشین ها با استفاده از فرصت­های تولیدی مناسب در چین و با استقرار تیم مهندسی این شرکت در چین تولید شده است و در طراحی و تولید این ماشین­ها از30 سال تجربه شرکت پولاد استفاده شده است . وی تاکید کرد: این سازه های صنعتی از مواد اولیه خوب و با طراحی مهندسی زیبا ساخته شده اند و با استفاده از این ماشین های تزریق پلاستیک می توان محصولات را با هزینه کمتر و کیفیت بهتر تولید و به مصرف کننده ارائه کرد.
بختیاری پیش بینی کرد :پولاد با وارد کردن این سه ماشین جدید تزریق پلاستیک در سال 89 و 90 ، 30 درصد بازار ماشین های تزریق پلاستیک کشور را در اختیار می گیرد.
مدیرعامل شرکت پولاد معتقد است مدیران ایران پلاست 2010برای هرچه بهتر برگزارشدن این نمایشگاه باید به تجربه های دوره های گذشته توجه کنند.
بختیاری با اشاره به این موضوع گفت: ایران پلاست برای صنعت پلاستیک وپتروشیمی حائزاهمیت است زیرا صاحبان صنایع از طریق این گردهمایی تازه های بازار وچکونگی کاهش هزینه های را بررسی می کنند و در یک فضای مناسب و متمرکز این پیام ها منتقل شود.
بختیاری در گفتگو با ستاد خبری نمایشگاه ایران پلاست درخصوص مقایسه ایران پلاست و نمایشگاه­های مشابه خارجی گفت:کشورهای که امروز در صادرات سهم قابله ملاحظه ای دارند به نمایشگاه های اینچنینی توجه زیادی نشان می دهند و بر مسائل حاشیه ای و رفاهی برگزاری نمایشگاه همچون بهداشت، پارکینیگ، ساماندهی تبلغات و… نظارت زیادی دارند و در این نمایشگاه ها ، اطلاعات بازدیدکنندگان از لحظه ورود به نمایشگاه ثبت می شود و بازدیدکنندگان به بخش های مورد نظرشان هدایت می شوند.
وی افزود: امیدواریم تجارب دوره قبل به کارگرفته تا این نمایشگاه هرچه بهتر مدیریت شود و امسال نمایشگاه منظم تر و در شان صنعت پلاستیک ایران برگزارشود و در ایران پلاست 2010 نیز به تسهیلات رفاهی و بهداشتی همچون ایران پلاست 2008 توجه شود زیرا این مسائل مهمی است که در نمایشگاه های خارجی به آنها توجه می شود.
گروه صنعتی پولاد بزرگترین سازنده ماشین آلات تزریق پلاستیک ایرانی به لحاظ ابعاد و کمیت تولید است . این شرکت فعالیت خود را از سال 1359 آغاز کرده است .

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا