اخبار

پوشرنگ های جدید Valspar برای حرفه ای ها

گروه ترجمه و تولید محتوا برای بسپار می نویسد، Valspar از گروه جدیدی از محصولات خود رونمایی کرد. این محصولات شامل آسترپوشه و روپوشه Direct-To-Metal (DTM)، Pre-Catalyzed Epoxies، Catalyzed Epoxies و آسترپوشه Zero-VOC است. هر یک از این محصولات ویژگی های خاص خود را دارند؛ و برای مصارف گوناگون توصیه شده اند.
• پوشش های فلزات
محصولات گروه DTM برای حفاظت فلزات در برابر خوردگی در شرایط سخت از قبیل محیط های صنعتی طراحی شده اند. روپوشه ها از نیمه براق تا براق و در رنگ های مختلف موجود هستند. آسترپوشه ها در سه رنگ سفید، اکسید قرمز و خاکستری عرضه می شوند.
• پوشش های اپوکسی
Pre-Catalyzed Epoxies برای محیط هایی که ماندگاری بالا و بوی کم مورد توجه است، مانند بیمارستان ها و مدرسه ها، توصیه می شود. این محصول در دو نوع نیمه براق و مات تولید شده است.
Catalyzed Epoxies پوشش های آب پایه با استحکام شبکه ای بالا هستند. این ویژگی باعث افزایش قابلیت شستشو و مقاومت شیمیایی این پوشش ها می شود. از این پوشش ها می توان در انبارها، رختکن ها و سایر مکان های پر رفت و آمد استفاده کرد. این محصول در دو نوع براق و مات موجود است.
• آسترپوشه های فاقد ترکیبات آلی فرار
آستر پوشه های Zero-VOC پوشش هایی با کیفیت بالا هستند، که ایجاد روپوشه ای یکنواخت را تضمین می کنند. این آستر پوشه ها فاقد مواد آلی فرار هستند. به همین دلیل می¬توانند در مکان های مختص به کودکان و سالمندان، مانند مدرسه ها و بیمارستان ها، مورد استفاده قرار گیرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا