اخبار

ویستابست در روز خبرنگار از خبرنگاران تجلیل کرد

خبرنگار بسپار می نویسد، شامگاه شنبه هفدهم مرداد شرکت ویستابست به مناسبت روز خبرنگار طی مراسمی با حضور هیات مدیره خود از بیش از 60 خبرنگار حوزه اقتصادی نشریات، روزنامه ها، خبرگزاری ها و سایت های خبری تقدیر و تجلیل کرد.
با تلاوت قرآن و پخش سرود ای ایران این مراسم آغاز شد. تیزر کمپین “الو پنجره” که به گفته ی محمد جواد اقدامیان بنیان گذار و رییس هیات مدیره ویستابست، یک مرکز اطلاع رسانی از چگونگی ساخت،کیفیت، نصب، مزایا و تفاوت پنجره های UPVC در راستای افزایش آگاهی و دانش ایرانیان است در دو نوبت پخش شد.
در بخش ابتدایی مراسم محمد جواد اقدامیان با تعریف خبرنگار به عنوان مجموعه کسانی که دست اندر کاران پیام رسانی هستند، از تنظیم خبر و گرفتن تصویر رویدادها تا انتشار آن در یک رسانه چه مکتوب و چه غیر مکتوب؛ روز خبرنگار را تبریک و از اصحاب رسانه برای پذیرفتن دعوت ویستا بست و حضور در مراسم تشکر کرد. وی با تشکر از تیم مذاکره کننده از شرایط پس از تحریم و نگرانی صنعت از ورود بی رویه کالا، ارتباط نتایج مذاکرات هسته ای و اثرات آن بر کیفیت و استاندارد سازی و بحث کیفیت و استاندارسازی صحبت کرد.
سخنران دیگر مراسم مهندس محمود صداقت مدیر عامل شرکت ویستا بست و نایب رییس انجمن صنایع پروفیل یو پی وی سی در و پنجره ایران بود. وی در صحبت های خود به کاهش یکباره تعرفه 32 درصدی پروفیل UPVC به 15 درصد و پیگیری انجمن انجمن اشاره کرد و گفت اکنون 95 درصد واردات از کشور ترکیه و کالای نامرغوب است. وی همچنین از پیگیری برای دریافت گواهی آزمایشگاه مرجع توسط ویستابست از اوایل سال گذشته و به نتیجه نرسیدن آن تاکنون با وجود ارائه همه اسناد لازم خبر داد.
در پایان نشست زمانی برای پرسش و پاسخ خبرنگاران در نظر گرفته شده بود که محمود صداقت به پرسش های خبرنگاران روزنامه وطن امروز، همشهری، همشهری معماری و خبرگزاری های برنا و سما پاسخ داد.
قرعه کشی و اهدای هدیه به حاضران و عکس دسته جمعی از قسمت های دیگر مراسم بود.
مشروح سخنان محمد جواد اقدامیان و محمود صداقت به زودی در بسپار منتشر خواهد شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا