اخبار

واکنش به نامه سرگشاده ماهنامه بسپار/ وزارت بهداشت در خصوص خبر “آسیب‌رسان بودن سفره‌های یکبار مصرف” اظهار نظر کرد

بسپار می نویسد، معاون فنی اداره سلامت محیط و کار وزارت بهداشت تایید خطر مصرف سفره‌های یک‌بار مصرف را مشروط به بررسی‌های وزارت بهداشت دانست و تاکید کرد: اگر مستنداتی دال بر آسیب رسان بودن استفاده از سفره‌های یک بارمصرف وجود داشته باشد، ابتدا وزارت بهداشت اطلاع رسانی عمومی می‌کند. 

محسن فرهادی در گفت‌گو با خبرنگار سرویس سلامت خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در واکنش به هشدارهایی درباره خطر استفاده از سفره‌های یک‌بار مصرف گفت: مستنداتی که بر اساس آن آسیب رسان بودن مصرف سفره‌های یک بار مصرف اعلام شده، هنوز به دست ما نرسیده است. تا امروز نیز ما در بررسی‌های خود به چنین نظری نرسیده‌ایم.

وی افزود: ما این نظر را نه رد می‌کنیم و نه تایید؛ چون نیاز به بررسی دارد، ولی تا زمانی که مستنداتی در خصوص آن نداشته باشیم، تایید نمی‌کنیم.

فرهادی تصریح کرد: حتما اگر مستنداتی دال بر آسیب‌رسان بودن استفاده از سفره‌های یک‌بارمصرف داشته باشیم، ابتدا خود وزارت بهداشت اطلاع‌رسانی عمومی می‌کند.

ماهنامه بسپار در پی انتشار خبری با عنوان “هشدار درباره استفاده از سفره‌های یکبار مصرف!” در ایسنا، نامه سرگشاده ایی به این خبرگزاری ارسال کرد که می توانید متن نامه را در لینک زیر بخوانید: 

ttp://goo.gl/GvKzZl

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا