اخبار

نهمین همایش صنعت پتروشیمی اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می شود

بسپار می نویسد، محورهای نهمین همایش بین المللی پتروشیمی، توسط کمیته علمی، پیشنهاد شد.
مهندس اولادی، مدیر برنامه ریزی و توسعه شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اشاره به جایگاه و اهمیت ویژه نهمین همایش بین المللی صنعت پتروشیمی در معرفی فرصت های سرمایه گذاری و جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی، همکاری موثر کلیه شرکت های تابعه و همکار، دانشگاه ها، انجمن های علمی و نهادهای حرفه‌ای داخلی را خواستار شد.
به گفته اولادی محورهای همایش فناوری های جدید پتروشیمی در بخش های بالادستی و پایین دستی، چشم انداز تولید و بازار محصولات پتروشیمی، فرصت های سرمایه گذاری در صنعت پتروشیمی، تأثیرات زیست محیطی پتروشیمی، نقش قیمت مواد اولیه در توسعه صنعت پتروشیمی، آینده پتروشیمی ایران و منطقه خاورمیانه، بحران اقتصاد جهانی و روند عرضه و تقاضای محصولات پتروشیمی، فرصت های توسعه صنایع پایین دستی پتروشیمی، یکپارچه سازی طرح های پالایشگاهی و پتروشیمی، کاهش قیمت تمام شده و ارتقاء کیفیت محصولات پتروشیمی تعیین شده است.
وی گفت: ساختار اجرایی و پشتیبانی برگزاری همایش در دو محوراجرایی و علمی تحت عنوان ستاد اجرایی و کمیته علمی شکل گرفته است. بررسی موضوع اصلی سخنرانی ها، تعیین شعار همایش، بررسی سوابق علمی و حرفه ای سخنرانان و ارزیابی مقالات دریافتی به گفته اولادی به عهده کمیته علمی، و مدیریت اجرایی و عمومی همایش در قالب دو کارگروه فرعی “بین الملل” و “روابط عمومی و اطلاع رسانی” از وظایف ستاد اجرایی است.
اولادی افزود: به منظور سرعت دادن به اجرای کارها قرار شد همه دفاتر وابسته به شرکت بازرگانی پتروشیمی در خارج از کشور ضمن معرفی اهداف همایش نسبت به شناسایی و دعوت به همکاری شرکت ها، متخصصین و دست اندرکاران فعال در صنع تپتروشیمی در اقصی نقاط جهان اقدام کنند.
این همایش توسط شرکت ملی صنایع پتروشیمی برگزار می شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا