اخبار

نمایشگاه های پیشتاز پوشش TurkCoat و رنگ ترکیه Paint به هم پیوستند

بسپار می نویسد، همایش و نمایشگاه صنعت پوشش و رنگ، مواد خام، محصولات جانبی (Paintistanbul) که توسط انجمن صنعت رنگ ترکیه (BOSAD) سازماندهی می شد و نمایشگاه بین المللی رنگ، مواد خام رنگی، ترکیبات شیمیایی، چسب و مواد خام، تجهیزات تولید و آزمایشگاهی (Turkcoat Coatings Show Eurasia) که توسط Artkim Fuarcılık سازماندهی می شد، زیر یک سقف برای برگزاری بزرگترین نمایشگاه رنگ و پوشش Eurasia در سال 2016 به یکدیگر پیوستند. BOSAD و Artkim Fuarcılık تصمیم به ادغام شدن این دو رویداد گرفتند تا بزرگترین رویداد در Eurasia برپا شود و به توسعه، پیشرفت و به رسمیت شناختن هر چه بیشتر در سطح بین الملل کمک شود و “قدرت واحد، Power of Unity” را شعار خود قرار دادند.
همایش و نمایشگاه بین المللی رنگ، مواد خام رنگی، ترکیبات شیمیایی، چسب و مواد خام، تجهیزات تولید و آزمایشگاهی با عنوان Paintistanbul & Turkcoat در تاریخ 26-24 مارس 2016 در مرکز نمایشگاهی استانبول در سالن های 9، 10 و 11، صنعت رنگ و پوشش را زیر یک سقف جمع خواهد کرد. دیگر جنبه ی مهم Paintistanbul & Turkcoat 2016 این است که بزرگترین همایش در این حوزه خواهد بود که با همکاری Vincentz Network GmbH & Co. KG در سال 2016 برگزار می شود. شرکتهای محلی و بین المللی، بهترین فرصت را برای ایجاد ارتباطات تجاری مهم خواهند داشت و بازدیدکنندگان حرفه ای از سراسر دنیا را ملاقات خواهند کرد. بازدیدکنندگان نمایشگاه نیز بهترین فرصت را برای ملاقات رو در رو با صدها شرکت پیشتاز در یک محل خواهند داشت و با جدیدترین محصولات و فناوری های آنها آشنا خواهند شد.
Paintistanbul & Turkcoat 2016 آماده ی میزبانی بیش از 300 شرکت در فضایی مفید بیش از 10000 متر مربع را دارد. با این ادغام مهم Paintistanbul & Turkcoat 2016 آماده ی میزبانی بازدیدکنندگان حرفه ای را از هر دو نمایشگاه با هم، برای اولین بار را دارد. بنابراین بیش از 10000 حرفه ای در صنعت انتظار بازدید از نمایشگاه را دارند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا