اخبار

معرفی سامانه‌های ساخت رزین مبتنی بر اپوکسی با ثبات گرمایی بالا

بسپار/ایران پلیمر شرکت Axalta سامانه‌ای جدید برای ساخت رزین‌های مبتنی بر اپوکسی را تحت عنوان Voltacast 3310 و Voltacast H134 معرفی کرده است که به این ترتیب پورتفوی سری محصولات زیرمجموعه راهکارهای انرژی خود را گسترش داده است. این دو راهکار از سیستم‌های عاری از مواد بی‌آب استفاده می‌کنند که در دمای اتاق (و تا دمای 70 درجه سانتیگراد) قابل پخت است. رزین حاصل در برابر آتش مقاوم است و الزامات استاندارد ۹۴ کلاس V0 آزمایشگاه‌ UL را نیز برآورده می‌کند. 
راهکار Voltacast 3310 از یک سامانه دو جزئی تشکیل شده است که شامل یک رزین اپوکسی و یک سخت‌کننده است و به صورت ویژه برای ارائه ثبات گرمایی بالاتر در کنار قابلیت رسانایی گرمایی بالا برای کپسوله کردن سرپیچ یا مولد در موتورهای الکتریکی طراحی شده است. این راهکار مقاومت بالا در انتقال خودکار مایعات نفتی مورد استفاده در وسایل الکتریکی و همچنین رسانایی گرمایی بالا و خنک‌سازی موتور را تضمین می‌کند. گستره رسانایی گرمایی این سامانه از ۱.۲ تا ۱.۶ W/mK متغیر است و گرانروی حین فرآوری تنها ۲۲۰۰ تا ۲۴۰۰ mPa*s در دمای اتاق است؛ همه این ویژگی‌ها بدون اینکه در به کارگیری ساده و امن این رزین مشکلی ایجاد شود. این رزین با دمای انتقال شیشه‌ای ۲۴، ۶۰ و ۹۵ درجه سانتیگراد بسته به کاربرد نهایی، بسیار انطباق‌پذیرند. 
پورتفوی محصولات سری Voltacast به صورت کامل در نمایشگاه Coil Winding Expo در برلین آلمان (از ۲۱ تا ۲۳ ماه مه) نمایش داده می‌شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا