اخبار

مدیرعامل جدید پتروشیمی بوعلی سینا منصوب شد

بسپار می نویسد، طی حکمی از سوی عادل نژاد سلیم، مدیرعامل هلدینگ صنایع پتروشیمی خلیج فارس، مهندس مهدی قارونی به سمت مدیرعامل شرکت پتروشیمی بوعلی سینا منصوب شد.

ایلنا می نویسد، در این حکم آمده است :

نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی و با عنایت به مصوبه سیصد و سیزدهمین جلسه هیئت مدیره محترم شرکت پتروشیمی بوعلی سینا به شماره ۱۱۰۳-۱-۳۱۳-۹۵ مورخ ۰۷/۰۷/۹۵ به موجب این حکم به سمت مدیرعامل شرکت پتروشیمی بوعلی سینا منصوب می­شوید. امید است با توکل بر خداوند تبارک و تعالی، بهره ­گیری از عناصر کارآمد و منابع موجود در ساماندهی، رفع موانع و مشکلات موجود، انجام وظایف محوله و تلاش در جهت تحقق اهداف زیر موفق و مؤید باشید.
 
-ترویج و اعتلای ارزش های بنیادین کرامت انسانی و اخلاق اسلامی در تمامی فعالیت­ها به منظور حاکم شدن محیطی شاداب و با انگیزش برای کارکنان.
 
-مدیریت و اتخاذ سیاست­ها، تدابیر و برنامه های جامع عملیاتی مناسب و ویژه جهت بازسازی و راه اندازی سریع واحد پارازایلین.
 
– مدیریت بحران و اتخاد سیاستهای مناسب و مؤثر جهت رفع مشکلات ایجاد شده و اعمال اقدامات پیشگیرانه به منظور رسیدن به شرایط مطلوب.    
 
-ساماندهی و بهینه سازی مدیریت تدارکات جهت تأمین قطعات یدکی مورد نیاز با توجه به شرایط موجود در خصوص بازسازی و احد پارازایلین.
 
– مدیریت و نظارت بر شرایط موجود به منظور آسیب شناسی تأثیرات بحران ایجاد شده در پتروشیمی بوعلی سینا در ابعاد مختلف و تلاش در جهت رفع آنها به ویژه تقویت روحیه سرمایه های انسانی.  

 

–  برنامه ریزی کلان و توسعه تکنولوژی ­های مورد نیاز و سازگار با محیط زیست در جهت ارتقاء کیفیت و کمیت محصولات و استفاده مطلوب و بهینه از آن.

 
– مدیریت نظارت بر اجرای اثر بخش دستورالعمل های رعایت الزامات ایمنی، بهداشت و محیط زیست، بررسی مستمر مشکلات و نواقص ایمنی و اقدام به موقع جهت رفع و به­روز نمودن آنها.
 
– اجرای اثربخش برنامه استراتژیک با بهره گیری از سیاست های کلان راهبردی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس و روش های علمی روز دنیا به منظور حرکت در مسیر رشد و تعالی سازمانی.
 

از حضرت احدیت توفیق جنابعالی در ایفای نقش و وظایف محوله را مسئلت دارم و بدینوسیله از خدمات ارزشمند جناب آقای دکتر صاحب نسق در طول تصدی این مسئولیت تشکر و قدردانی می نمایم.


پتروشیمی بوعلی در تیرماه دچار آتش سوزی جدی شد. 

 

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا