اخبار

مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس: قراردادهای هلدینگ خلیج فارس بازنگری می شود

بسپار می نویسد، مدیرعامل شرکت هلدینگ خلیج فارس گفت: قراردادهای این شرکت با هدف حمایت از حقوق سهام داران این شرکت بازنگری خواهد شد.
مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس امروز در مجمع عمومی این شرکت اظهار کرد:حفظ حقوق سهام داران و صیانت از سرمایه های آنان یکی از اولویت های کاری هلدینگ است.
مهندس عادل نژاد سلیم افزود: باید با حمایت تمام 15 شرکت عضو و نیز سهام داران مسیر توسعه را با شتاب طی کنیم و برای رسیدن به اهداف پیش بینی شده همدل و همگام حرکت کنیم.
وی ادامه داد:شرکت های عضو هلدینگ که زیان ده باشند در این مجموعه نمی توانند بمانند وجایگاهی نخواهند داشت.
مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس افزود: من برخلاف برخی مدیران امضای طلایی ندارم بلکه امضای فولادی دارم و با جدیت و قاطعیت در این شرکت که یک سرمایه ملی است فعالیت خواهم کرد.
وی با بیان این که میزان فروش و نیز دارائی های هلدینگ در حال افزایش است گفت: در زمینه فروش 57درصد و جمع دارایی ها 75 درصد رشد را در سال 91 داشته ایم و اکنون 27درصد از تولید محصولات پلیمری کشور متعلق به هلدینگ خلیج فارس است.

قیمت خوراک بازنگری می شود

بر پایه این گزارش مهندس عبدالحسین بیات عضو هئیت مدیره شرکت ملی صنایع پتروشیمی در پاسخ به پرسش سهامداران در مورد آینده نرخ خوراک و قیمت های جدید آن گفت:به دنیال اصلاح قیمت ها با هدف حمایت از شرکت های پتروشیمی هستیم و در مور خوراک مایع چندین پیشنهاد برای کسب تخفیف در حال بررسی است.
وی ادامه داد: قیمت خوراک گاز با مایع متفاوت است و هرگونه نرخ گذاری جدید با در نظز گرفتن تمام جوانب اعمال خواهد شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا