اخبار

محتشمی پور شورای سیاست گذاری ایران پلاست را تشکیل می دهد

بسپار/ ایران پلیمر روز گذشته رضا محتشمی پور، رییس دفتر صنایع پایین دستی پتروشیمی (در NPC) با اعلام اسامی آقایان: متوسلیان، رییس هیات مدیره انجمن ملی صنایع پلیمر و پلاستیک، رضازاده، رییس هیات مدیره اتحادیه فراگیر تعاونی های تامین نیاز صنایع پایین دستی کشور و آرا هراچیان، رییس هیات مدیره انجمن سازندگان ماشین آلات و تجهیزات پلیمری و درخواست از مدیر نمایشگاه برای معرفی نماینده تام الاختیار در این شورا، آغاز به کار شورای سیاست گذاری را رسمیت بخشید. این شورا ظاهرا بر اساس نظامنامه این نمایشگاه که در دوره های قبل تدوین شده، تشکیل شده، هر چند مطابقت دقیقی نیز با آن نه در نحوه انتخاب نمایندگان و نه در ترکیب آنها ندارد.
از سوی دیگر نمایندگان انتخابی تشکل ها یعنی آقایان: میرحیدری، شاکری، کوشکی، مقیمی و صفایی به دلیل اعتراضات گسترده به تغییر تاریخ برگزاری نمایشگاه از مهر به فروردین، همچنان در حال رایزنی برای تغییر تاریخ ایران پلاست هستند.
این در حالیست که مدیر نمایشگاه با انتشار بیانیه های رسمی اصرار دارد که تغییر تاریخ برگزاری نمایشگاه غیر ممکن است و تمرکز خود را در شرایط فعلی بر جذب غرفه گذاران خارجی قرار داده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا