اخبار

مجمع انجمن تولیدکنندگان رزین برگزار شد.

خبرنگار بسپار می نویسد، مجمع عمومی عادی سالیانه انجمن صنفی تولیدکنندگان رزین ایران (اصترا) در تاریخ 9 دی 1393 در رستوران بین-المللی اسفندیار برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالیانه انجمن صنفی تولیدکنندگان رزین ایران (اصترا) در تاریخ 9 دی 1393 در رستوران بین-المللی اسفندیار برگزار شد.

در ابتدای مجمع با پیشنهاد آقای درودی (آواشیمی)، دبیر انجمن اعضای هیات رئیسه تعیین شدند: آقایان باقری (بورس) به عنوان رئیس، صفی نژاد (هینزاشیمی) به عنوان نائب رئیس، رامشک (پورزان رزین) و بابایی (بیتاشیمی) به عنوان ناظر و خانم بحرینی (رونیکارزین) به عنوان منشی انتخاب شدند. سپس آقای مهرابی (مهراب اکسیر) بازرس اصلی گزارش مالی انجمن را ابراز کرد و پیشنهاد کرد که در مورد حق عضویت انجمن تجدید نظر شود. پس از وی، آقای رضایی (هینزاشیمی)، رئیس هیات مدیره گزارشی از عملکرد 3 ساله انجمن داد. وی افزود : به طور مستمر هر 2 هفته یکبار جلسات هیات مدیره برگزار شده و جلسات به صورت باز بوده و اعضای انجمن می-توانستند در جلسات حضور یابند. البته برخی دوستان شرکت کردند و در خیلی موارد به ما کمک کردند. نمی¬خواهم وارد داستان VAMبشوم. در سایت بهین یاب حدود 8000 تن ثبت نام کرده بودند در حالی که ظرفیت تولید پتروشیمی کم تر از این است. اساس نامه انجمن خیلی تکلیف گذاشته و فرصت نشد کارهای تحقیقاتی، نشریه و اینترنت انجام شود. امیدوارم هیات مدیره جدید به این موارد نیز رسیدگی کنند. کار مهمی که انجام شد مسئله تعرفه VAMبود که 8% بود. تلاش کردیم این تعرفه برداشته شود و VAMوارداتی شامل این تعرفه نشود. مسئله دیگر تشکیل تعاونی بود که بتوانیم نیازهایمان را از طریق تعاونی حل کنیم. طی این 3 سال با سایر انجمن¬ها ارتباط برقرار کردیم به خصوص با انجمن نساجی همکاری خوبی داشتیم. مژده می دهم به کسانی که در انجمن معترضند و توقعشان از انجمن زیاد است. این انجمن کوچک با 35 عضو طی این 3 سال فعال بوده و خیلی¬ها که 2 سال پیش صنایع ما را نمی ¬شناختند، الان از ما نظرخواهی می خواهند و بخش دولتی نظر کارشناسی ما را می¬خواهد. همین VAMکه وارد شده حاصل مشورت ما با پتروشیمی است. انتظار ما از وزارت صنایع این نیست که ما را در جریان ریز کارها بگذارد ولی ما صنعتگران که بار کار روی دوش ماست، باید از مصوبات آنها باخبر باشیم. تقاضای ما از مدیران دولتی این است که از نظر کارشناسی صنعتگران استفاده کنند.

سپس برای انتخاب هیات مدیره و بازرس اصلی و علی البدل رای گیری شد و آقایان درودی با 21 رای، رضایی با 19 رای، طالبیان (آبین شیمی) با 16 رای، تقوی (چسب سامد) با 15 رای، علم بیگی (رزین ساوه) با 12 رای، مرصاد (چسب شمال) با 12 رای و کیانی (زیبان) با 12 رای به عنوان هیات مدیره و آقای مهرابی با 25 رای به عنوان بازرس اصلی و مقصودلو (رزین بان) به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.

پس از رای گیری آقایان صادقی نیارکی،محتشمی پور، انصاری نیک (پتروشیمی شازند)، طالبیان، خراسانی، باقری، و خانم چنارکی (پتروشیمی شازند) سخنرانی کردند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا