اخبار

طراحی سامانه کواکستروژن به منظور تولید لوله‌های آبیاری

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار می نویسد، شرکت Guill Tool میله همبر(crosshead) هم‌رانشگری جدیدی برای تولید لوله‌های آبیاری به همراه نشردهنده (emitter) تحت عنوان Series 824 را روانه بازار کرده است.در این طراحی جدید، که در ساخت آن از فولاد ضد زنگ بهره‌گیری شده است، از فناوری کلگی (Spiral) که منجر به بهبود مشخصه جریان در هر سرعت چرخش رانشگر می‌گردد استفاده شده است. همچنین، با بهره‌گیری از دو ورودی خوراک جریان هم‌مرکز آمیزه امکان‌پذیر شده است. میله همبر این محصول با تمام رانشگرهای رایج در بازار سازگار می‌باشد.
به گفته مدیر فروش این شرکت، چالش اصلی در این پروژه جایگذاری و اتصال دقیق نشردهنده در قسمت داخلی لوله بدون ذوب شدن آنها در میله همبر بود. قابل ذکر است، نشردهنده‌ها اجزایی هستند که به منظور یکنواخت کردن دبی آب خروجی از لوله بر روی آن نصب می‌گردند.
استفاده از این طراحی منجر به کاهش هزینه، کیفیت بهتر و زمان فرایندی کمتر خواهد شد. طراحی این سامانه به گونه‌ای است که نشردهنده در قسمت انتهایی رانشگر ذوب نشده و تعویض سامانه از حالت هم‌رانشگری به تک‌رانشگری تسهیل شده است. علاوه بر این، شرکتToolGuill به مشتریان خود ابزار حمل رانشگر را نیز ارائه می‌دهد که امکان جابجایی و تعویض آسان‌تر اجزاء این سامانه را فراهم می‌‌آورد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا