اخبار

ضرورت ارتقای زیرساخت‌های مرزهای تجاری خوزستان برای توسعه صادرات

بسپار/ایران پلیمر رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: زیرساخت‌ های مرزهای تجاری خوزستان برای توسعه صادرات باید ارتقا پیدا کند.

امیرحسین نظری در گفت و گویی اظهار کرد: خوزستان دارای ظرفیت های بسیار خوبی برای توسعه صادرات است و باید از این ظرفیت ها برای افزایش میزان صادرات غیر نفتی از خوزستان به مقاصد مدنظر استفاده شود.

وی افزود: زیرساخت‌ ها و امکانات در مرزهای تجاری خوزستان برای توسعه صادرات و فعالیت‌های اقتصادی ضعیف است که باید برای توسعه صادرات غیر نفتی این زیرساخت ها توسعه یابد.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: اگر امکانات در مرزهای تجاری خوزستان تقویت شود شاهد افزایش صادرات و ارز آوری به استان و کشور خواهیم بود و این مساله همچنین می تواند به حل مشکل اشتغال استان کمک کند.

نظری عنوان کرد: در خوزستان ظرفیت های بسیار خوبی در بخش تولید و صادرات وجود دارد که باید تقویت شوند تا شاهد تاثیر مطلوبی در پیشبرد اهداف اقتصادی استان باشیم.

وی ادامه داد: ما می توانیم با توسعه تجارت و صادرات، تولید را در خوزستان نجات دهیم و زمینه ساز رشد تولید، ایجاد اشتغال و ارز آوری در خوزستان باشیم.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان با بیان اینکه مرزهای آبی خوزستان ظرفیت بسیار خوبی برای صادرات هستند، گفت: یکی از راه های توسعه تجارت و صادرات، مرزهای آبی است که متاسفانه در خوزستان زیرساخت ها و امکانات در بخش صادرات از این طریق ضعیف است و باید تلاش شود تا زیرساخت های صادرات در این بخش ارتقا یابد.

ایسنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا